Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova lettek a rendes, romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a rendes, romantikus fiúk? Kivesztetek teljesen, vagy még csak kihaló félben vagytok?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy a XXI. században nem lehet találni egy rendes, értelmes férfit 30 alatt, aki még romantikus lelkületű is lenne.

Miért jó az a férfiaknak, hogy megd*gnak egy lányt, aztán arrébb állnak?!


2011. aug. 10. 21:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, de csak barátnak kellek a nőknek épp ezért, mert nem vagyok olyan, hogy szia, dugunk? típus:S

21f

2011. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
mi vaaan?
2011. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Akkor is általánosítasz. "Kivesztek teljesen?" Lehet hogy nem keresed. pff
2011. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele, hogy buliban mindenki teszi magát, főleg a férfiak, hogy milyen nagyarcok. Az utóbbi időben elment a kedvem a buliba járástól; eléggé megszaporodtak a "helló bébi, jössz egy körre" meg "hátul budiban/kertben leszophatsz" ismerkedős szövegek.


Szívesebben járok koncertekre. :)

2011. aug. 10. 22:23
 15/31 A kérdező kommentje:
KERESNÉM ÉN, CSAK MONDJÁTOK MEG HOL!!!!!!!
2011. aug. 10. 22:24
 16/31 anonim ***** válasza:
Jól van lányom... Fogadd el szőke vagy. Menjél partyzgassál majd ott biztos találsz.Nemhogy lenne annyi eszed hogy előkelőbb negyedekbe bekukkantasz itt sírsz mindenkinek a válaszért...
2011. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Te ennyire nem tudsz olvasni?!?!?!

Most mondom, hogy nem szoktam bulizni járni!!

2011. aug. 10. 22:28
 18/31 anonim ***** válasza:
jark bulizni, ha nem is pasizni, loegalabb h megismerj uj embereket.
2011. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Romantika? Nekem valahogy úgy tűnik hogy a mai lányokat marhára nem érdekli az ilyesmi, csak a f*szra pályáznak. A legutóbbi nőnemű lény akivel ismerkedtem is azt mondta, hogy mennyire szereti a romantikát. Már örültem, hogy hmm micsoda nő, de aztán kiderült, hogy csak dugni akart,aztán lepattintott. Ezek után minek erőlködjön az ember? Ha a nőnek csak ez kell akkor nincs értelme.
2011. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Tény, hogy lányok közül csak kevesen vágynak meghittségre fiatal korban. De én ilyen közegben nőttem fel, szüleimtől is ilyet látok, szóval én IGÉNYLEM a sétát a parkban, egy mozizást, sütizést a cukrászdában.


Utolsó kommentes, te is rossz helyre nyúltál, mint én a legutóbbi partneremmel. Szíve szerint már az 1. héten meg akart fektetni, de valahogy tűrt, és mint utóbb kiderült, csak azért játszotta meg a hős szerelmest, mert meg akart kapni.

Sajnos sok az ilyen féreg mind a két nemben.

2011. aug. 10. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!