Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova lettek a rendes, romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a rendes, romantikus fiúk? Kivesztetek teljesen, vagy még csak kihaló félben vagytok?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy a XXI. században nem lehet találni egy rendes, értelmes férfit 30 alatt, aki még romantikus lelkületű is lenne.

Miért jó az a férfiaknak, hogy megd*gnak egy lányt, aztán arrébb állnak?!


2011. aug. 10. 21:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
nem, az én pasim is ilyen, és a facebook-on találtam :)
2011. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, merre laksz, stb :)
2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
én igenis szívesen udvarolnék/művelnék romantikus dolgokat 1-1 lányért, csak eddig senki sem volt túlságosan vevő rá...
2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Na most jöhet a sok leoltás, hogy vagy itt csajozom, vagy pedig meleg vagyok, de nekem egy kapcsolatban, sokkal inkább fontos egy csók, egy ölelés, egy gyengéd érintés, ming az h megdöntsem az illetőt. És én ha kell, küzdök egy lányért, mert úgy gondolom, hogy akit könnyen meg lehet kapni, azzal nem is érdemes próbálkozni. Ha nem is sokat, de egy kicsit azért szeretek küzdeni azért, hogy elérjem a célom. Mert akkor nem az a könnyen jött könnyen ment, hanem akkor meg tudom becsülni. És én nagy híve vagyok a normális randiknak(nem buli vagy ilyesmi) hanem cukrászda, séta, park, stb.
2011. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Vannak ienek...csak nagy része foglalt...többek között én is
2011. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ha így jártál, akkor figyelj jobban! Van az a lány akivel ezt lehet, mert ismerek egyet, csak még nem annyira tudja rólam. :) A másik végleten már túl vagyok és belegebedtem közben majdnem. Szóval kutyából nem lesz szalonna, centire voltam a strici titulustól, de pont annyira (remélem!!!), hogy legyen még visszaút és hős szerelmesként álmodozhassam át az életet egy szőke tündérkével!


'Lassú ez a mobilnet, de jön a kábel nemsoká. hehhehe :)

2011. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Megint egy általánosítás.Nem tudom mit pattogsz kérdező...

Apád is azt mondta hogy hülye vagy -.-'

2011. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

borsodi vagyok; erre felé sok a tapló meg a kisebbségi. ne értsetek, semmi bajom sincs azokkal, akik normálisan viselkednek.


facebookon? nem mondod!! nincs véletlenül egy szintén ilyen tulajdonságokkal megáldott fiú testvére?

2011. aug. 10. 22:16
 9/31 anonim ***** válasza:
bevallom, előtte láttam 1 bulin, és bejelöltem :) sajnos nincs testvére, de biztos h vannak még ilyen pasik :PPPP
2011. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentező!

Sajnálattal látom, hogy te pont a tahóbbik fajta vagy.

Ide olyan emberek írásait várom, akik szerint is veszélyben van a romantikus férfi a partyribancoknak, meg a sok szarság miatt.

Neked csak gratulálni tudok, hogy a héten már 3 qrvát is megdöngették! Nagy ember lehetsz -.-

2011. aug. 10. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!