Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés
2-3 éve megismertem egy lányt és elkezdtünk járni, de csak nyáron találkoztunk sajnos mert vagy 40-50km-re lakik és még akkor olyan 12-14 éves voltam, de kitartotunk msn en kamera, minden nap beszélgettünk msn en, egyszer ő ezt megunta és szakított, meg is értettem őt nekem se volt ez olyan jó, de utánna még 1-2szer öszejöttünk mert rábeszéltem de ennek is szakítás lett a vége. De pár napja találkoztam vele és nagyon megszerettem soakt beszéltünk nevetgéltünk ittunk, egyszer-kétszer át is karolta a derekamat, de mikor megtudtam hogy pár nap mulva megy haza, meg hogy én másnap megyek nyaralni és éreztem hogy 1-2 nap alatt nem tudom viszahódítani, olyan ideges meg szomorú letem hogy még 2 cigitől se nyugodtam le és 3 órán át csak rá gondoltam éjszaka hogy mit csináljak, nagyon szertem! Na msot már csak 1 napom van a mai este és én meg a lány + pár haver találkozunk, mit csináljak? mondjam el neki mit érzek? vagy ne mert akkor még a barátom se lesz? vagy nyomuljak rá és meglátom mi lesz vagy mit tegyek?? ti mit tenétek?? segítsetek légyszi nagyon szeretem!! és nem tudom mitévő legyek! bocsi a helyesírási hibák miatt!
2011. aug. 10. 14:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ha öszejönnék vele lejárnék hozzá hetente 1x minimum!
2011. aug. 10. 14:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyere össze vele.
2011. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia :) Mindenképpen mondd el neki mit érzel. Hidd el el fog gondolkodni rajta. Tudom, hogy nehéz én is hasonló cipőben járok és ráadásul én még lány is vagyok szóval nekem nehezebb bevallani egy pasinak. De megteszem. Ne hagyd elmenni, mert inkább azt bánd meg amit megtettél, mint azt amit nem tettél meg és a végén nehogy késő legyen. Sok sikert, majd írd le mi volt.
2011. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, mindenképp szólok

Többiek véleményét is várom :)

2011. aug. 10. 15:00
 5/10 A kérdező kommentje:
14:53 mas küld már el az msn vagy skype címet az alábbi e-mail címre: puskasarpad@vipmail.hu -ra légyszives :)
2011. aug. 10. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
én vagyok a 14:53-as bocsi de nem szeretnék megadni semmi címet. leírod itt? :)
2011. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megértem! Hát az történt hogy végül nem találkoztunk mert többiek nem értek rá, kettesbe is hívtam de nem jött:S, aztán én nyaralok és nem tudok vele találkozni! Írtam neki 2 sms-t is de nem írt visza, msot hogy direkt nem ír vagy rosz száma van meg, nem tudom:S, Mostanában azon gondolkodtam hogy elmegyek egy kocsmába és iszok valamit, mivel a csaj vagy 50 kmre lakik, és Debrecenbe jár suliba, ott talál magának egy nállam jobbat akivel minden nap tud találkozni, és még sokmindenen gondolkodtam így arra is rályöttem hogy hiába szeretem nagyon nincs sok esélyem :(
2011. aug. 14. 21:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Kiderítettem hogy a szám amire küldtem az sms-t az övé :(
2011. aug. 15. 19:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, inkább örülj neki, hogy most van vége, mint mondjuk 3 év után. Úgy sokkal nehezebb hidd el. Így majd elfelejted.
2011. aug. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát jah :S, amúgy köszönöm hogy segítettél :)
2011. aug. 17. 19:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!