Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak képzelem vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak képzelem vagy tényleg valami gubanc van?

Figyelt kérdés

4 hónapos kapcsolatban vagyok. 19 évesek vagyunk és mostanában kezdenek megritkulni a találkozások, eddig minden alkalmat megragadott, hogy láthasson, meg am. volt egy hét amikor egyszer láttuk egymást és ez a hét is ilyen lesz, amúgy meg heti 2 alkalomra redukálódott a találkozások száma.

Rossz anyagi körülményei vannak, tényleg...és nem egy városban lakunk szóval azért belekerül pénzbe, hogy itt legyen, de én már nem tudom hogy csak ez-e a probléma vagy esetleg más is...

Mit gondoltok? Anyagi okok miatt van?Normális ez?


2011. aug. 10. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ÄÍ}Ä< őt kérdezd erről.
2011. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha ő rossz anyagi helyzetben van te mért nem tudod megkönnyiteni a helyzetét azzal hogy elmész hozzá ?
2011. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én erre gondoltam, de én nem tudom, hogy hozzam föl, hogy akkor én menjek vagy valami? Am szombaton én fogok menni, szóval ez a heti egy is így fog összejönni, de ez az első, hogy én megyek. Én azért nem mondtam mert nem tudom, hogy is kezdjek bele és ha nem ez a probléma és én még buzgólkodok akkor...semmi értelme..
2011. aug. 10. 14:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval, ha ő nem tud jönni, akkor miből állna megkérnie, hogy esetleg én nem tudnék-e? Nem?
2011. aug. 10. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia :) Sajnos ilyenkor szerintem nem csak az az egy probléma. Ha probléma van, akkor elkezd felhalmozódni minden egyszerre. Szerintem kérdezd meg, hogy van e valami baj és mondd neki, hogy legyen veled őszinte. Ha baj van, szerintem a legjobb, ha tartatok egy hét szünetet és gondolkoztok kettőtökről. Szerintem meg fogjátok tudni oldani.
2011. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy hiányzom nagyon meg stb. de sajnos nincs elég pénze, kérdeztem, hogy van-e valami baj, azt mondta, azok mindig vannak de kisebbek és megoldhatók, szóval abszolút nem hozott témába velük.

Én nem tudom, hogy mi a baj, de ha mondott, volna legalább annyit, hogy nem tudnék-e én valahogy lemenni, tuti azt mondtam volna hogy persze megoldom, pedig én se állok valami fényesen. De ennyit se mondott. Megkérdeztem, de leírtam mi volt a válasz, úgy érzem nem lettem okosabb. Tisztán szeretnék látni, utálom a bizonytalanságot, és azt tartom, hogy inkább egyedül, mint egy kapcsolatban boldogtalanul...Kissé összezavarodtam :(

2011. aug. 10. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha te sem állsz valami fényesen, és ő ezt tudja, akkor tán ezért nem kért meg hogy menj le te. Mert nem akarja hogy költsd a kevéske pénzedet az ő kedvéért. Amikor van pénzed akkor ajánld fel neki, hogy mész te. Neked külön kérvényt kell benyújtani hogy elmenj a barátodhoz? Főleg ha eddig mindig ő ment hozzátok. Ha elutasítja az ajánlatod, akkor kérdezd meg hogy mi az oka. Remélhetőleg megmondja. 4 hónap után még mit szégyenlősködtök? Merjetek már kommunikálni egymással. Az lenne a normális.
2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy nem találkozunk már olyan gyakran, nem szeretget annyit, nem olyan lelkes, a telefonbeszélgetéseink pár percesek és azoknak sincs semmi tartalma.
2011. aug. 15. 08:51
 9/9 anonim válasza:
Szia hát én nem tudom nekem is távkapcsim van és itt is a pénz kevvés de mindig meg oldjuk hogy le jöjjön fizeti a le utat én meg neki a vissza utat és igy könnyen meg lehet oldani a dolgokat ha ez lenne a probléma
2011. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!