Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én képzelem bele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én képzelem bele vagy tényleg nem bír? (após gond)

Figyelt kérdés

A párom apukájával nagyon jó volt a viszonyom. Mindig kedves volt velem, aranyos, illedelmes. Mostanában viszont valami megváltozott. Olyan érzésem van, mintha nem bírna.


Pl amikor közösen TVztünk (párom, édesapja, én) és szó volt arról hogy elmennek este bálba, és kérdezte hogy mi megyünk-e. Páromnak nem volt kedve a dologhoz, nekem se nagyon. És mondtam egy olyat hogy "meg úgyse táncolsz" - páromnak. Erre az apja rávágta hogy "miért ne táncolna?" Sosem szokott visszaszólni ha a fiával beszélek.


Tudni kell hogy a párom régóta egy tánccsoport tagja, de bálokon, bulikon sosem akar táncolni. Ezért mondtam amit mondtam. És a párom reakciója az volt hogy "nem is fog táncolni". Az apja mégis nekem szólt.


Másik eset: Lepisszegett a TVnél. Látszott rajta hogy gyors a reakciója és nem figyelt kit pisszeg le, de azért néztünk nagyot párommal.


Mi történik? Tudom apró dolgok ezek, de nála még ezek is nagy karakter változást jelentenek. Mostanra kezdett megszokni és kezel egyenrangúként? Mert eddig valami csodaként kezelt aki együtt volt a fiával XD


2011. ápr. 17. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális reakciók..
2011. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább Te értelmezed rosszul ezeket a jeleket. Talán inkább annak a jelei ezek a reakciók, hogy az apóspajtás már nem tekint Téged idegennek, nem fél, hogy ilyen spontán megnyilvánulásokkal megbánthat. Én ezt pozitív jeleknek fognám fel.
2011. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre is már. Hát remélem így van. :D

Elég sz.r női logikám van, köszi a segítséget.

2011. ápr. 17. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

ezek semmis dolgok:D

viszont a legeslegfontosabb dolog egy párkapcsolatban: tilos együtt élni a szülőkkel,apóssal,anyóssal...:-)

2011. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos mi egyenlőre nem tehetjük meg hogy külön éljünk. De dolgozunk az ügyön :)
2011. ápr. 17. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!