Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? ://

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? ://

Figyelt kérdés
Itt vagyok 14 évesen és még nem volt barátom. Hogy lehet ez? Igazi nyelves csókom se volt még. Szeretnék egy pasit. Egy igazit. Nem olyat akivel ha összefutsz köszöntök és csak rámondjátok,hogy együtt vagytok,hogy ki tudjátok írni Facebookra,hogy „kapcsolatban”. Igazat megvallva,lehetett volna már barátom,de az olyan fajta kapcsolat lett volna,amilyet az előbb leírtam. Csalódtam már fiúban,attól függetlenül,hogy nem volt a pasim. 2 évet vártam rá. Fájt. Nem akarom újra ezt. De úgyis fogok még csalódni. Főleg ha A Fiúra fogok várni. Lehet,hogy be kéne adnom a derekamat valamilyen kissrácnak? Kipróbálni? Azok akik nekem tetszenek mindig idősebbek. Van,hogy két évvel,de van,hogy tízzel. Az előző akinek szájrapuszit adtam 24 éves volt. Fogadásból. Aztán másnap meg már le is akart fektetni. Szóval csak a két véglet létezik? Az egyik amelyik csak köszön neked és ha nagyooooon szerelmes akkor puszit nyom az arcodra? A másik meg a szuperszexi félisten,aki 2 nap után le akar fektetni? És a kettő között? A srác aki szeret (!), nem erőltet bele dolgokba…és ilyenek. Ez a fajta kihalt? Vagy valaki mondja már meg nekem merre lehet őket megtalálni? A másik tapasztalatom,az az,hogy egy helyes fiúnak vagy barátnője van,vagy nem tetszel neki,vagy b*zi,vagy erőszakos. Szóval. El vagyok keseredve.
2011. aug. 10. 10:40
 1/7 walk w1th mee ***** válasza:
én a helyedben elmennék discoba,buliba,és ott csk akadna 1
2011. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gyíííháááá ***** válasza:

Arra a kérdésre, hogy létezik-e a középút, igen a válasz. Csak ott a probléma, hogy a nők ezeket az embereket nem értékelik igazán, becsapják őket, lecserélik valami tuskóra..

(21/F)

2011. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gyíííháááá ***** válasza:
Az előzőhöz hozzáfűzve: nem hiszem, hogy 14 évesen el kellene keseredned, nem hinném, hogy el kellene kapkodnod bármit is.. Az élet majd zajlik, megtalálod, ha nem keresed.
2011. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:44


jó tanács 14 évesnek discot javasolni ahol nem csak keresnivalója nem lenne de elvileg normális discoba be se engedhetnék.


Egyébként miért olyan tré manapság hogy 14 évesen nem volt még komoly kapcsolatod, majd lesz nem kell semmit erőltetni annál jobban nem jön össze.


u.i.:" ki tudjátok írni Facebookra,hogy „kapcsolatban” " azért ezen a részen behaltam hogy ez manapság a legnagyobb dolog.

2011. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem minden nő cseréli le őket tuskóra :) de meg kell találni azt a nőt aki nem tuskó és nem cserél le :)


de tényleg van :) amugy mit értesz az alatt hogy kisgyerek? mert ha 13-14 éves akkor az már nem olyan kicsi neked :)

2011. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkeseredve. Vannak normális srácok is. Igaz hogy ma már több a bunkó mint a normális de azért még lehet találni. Ne feltétlenül a külsőre menj hanem mondjuk van egy átlagos kinézetű srác de kedves meg minden akkor azt ne dobd el egy olyan jóképű pasiért aki bunkó. Egyénként ismerkedni lehet fent a városban sétálgatás közben a strandon is elég jól lehet szerintem de discoba nem olyan jó szerintem. Ott elég sokan részegek is meg azt sem tudják mit beszélnek csak estére kéne egy csaj. Hát aki még 2-3 évvel idősebb mint te az még nem olyan nagy baj szerintem de aki már 10 évvel az sok szerintem. Mármint ilyen korban soknak tartok 10 évet. Nem hiszem hogy jól kijönnél vele. De ne add be a derekadat mindenféle srácnak csak azért mert kéne már egy pasi mert nem éri meg nem fogod jólérezni magad vele ha csak azért vagy vele hogy legyen már valaki. Várj türelmesen és ismerkedj majd csak kialakul :) Amúgy is a szerelem mindig akar talál meg mikor nem számítasz rá. A csókról még annyit hogy fogadásból szerintem nem éri meg ien szájra puszikat meg csókokat adni én hülyeségnek tartom. Tartogasd az első csókot annak a pasinak akit szeretsz is és akkor nagyon jó lesz. :)
2011. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat. ((:

a mostani 13-14 éves fiúk értelmi szinten 6 évesek. ://

2011. aug. 10. 12:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!