Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így éreznek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így éreznek a férfiak?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy nem minden egyes példány, és nyilván itt sem lehet általánosítani, a kérdésem inkább arra vonatkozik, hogy valamennyire megvannak-e a férfi nemben azok az érzések, amiket amit felvázolok.

Elsősorban nem a cáfolók válaszát várom, hanem azokét, akik hasonlóan gondolkodnak..hogy kicsit jobban megértsem a helyzetét..



Tehát..idézek, mert így könnyebb. Megkérdeztem a barátomat, hogy az eddigi kapcsolatai miért nem voltak tartósak, ha egyébként működtek, és minden rendben volt velük?

Mire: ’Azért nem tartott tovább, mert fiú vagyok, szeretem a lányokat és ha egy lánnyal vagyok sok ideig úgy érzem megfulladok. Az, hogy más lányokkal már nem flörtölhetek, az eszméletlen rossz érzés, egyszerűen nem érzi férfinak magát egy fiú ha nem tud csajozni mikor kedve támad hozzá. Lehet jól működik a kapcsolat, lehet tetszik a lány, lehet minden jó, de akkor sem bírja ki egy fiú, hogy csak azzal a lánnyal legyen. egyszerűen az ösztönök erősebbek, de ettől függetlenül még szeretheti azt a lányt akivel épp együtt van. Egy fiú nem attól fél, hogy lemarad valamiről, egy fiú csak egyszerűen úgy működik, hogy nem képes a monogám kapcsolatra, ha nem tud csajozni akkor boldogtalan.’

Aztán hozzátette, hogy velem nem érzi azt, hogy elvesztette a szabadságát -de nem azért mert megcsal, mert nem- , hanem mert távkapcsolatban vagyunk(hetente, vagy 2 hetente tudunk 3 napra találkozni), és bár hiányzom neki, de mégis van egy varázsa ennek a helyzetnek, sokkal jobban tudjuk értékelni egymást abban a néhány együtt eltöltött napban., mint ha mindennap együtt lennénk.

Nekem az a véleményem erről, hogy alapvetően egy hímneműben benne lehetnek ezek az érzések , ösztönök, de azért vagyunk emberek, hogy tudatosan képesek legyünk ezeket kontrollálni, bizonyos dolgokról lemondani, és áldozatokat hozni, ha egyszer megéri. A másik meg hogy..azt mondja, egy férfi enm boldog, ha nem élheti ki az ilyen jellegű vágyait, de arra nem gondol, hogy sokkal kevesebb esélye van az IGAZI boldogságra, ha feleség/élettárs helyett az alkalmi kapcsolatokat keresi, csak azért, mert hajtja a vére? Bárki bármit mond, szerintem ez nem lehet érték hosszútávon, csak valamit pótol, és látszat örömet okoz. Mit gondoltok erről?

20/L 26/F


2011. aug. 10. 08:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:58. Egyetértek veled.


Amúgy én ezt a kiélés dolgot hülyeségnek tartom. Annak ellenére, hogy még csak 18 éves vagyok, én állandóan stabil, jól működő, hosszútávú kapcsolatra törekszem. Marhára nem arra, hogy minél több nővel kavarjak. Nem is vágyom ilyesmire. Azért kíváncsi lennék, hogy erről kinek mi a véleménye. 18/F

2011. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "félel a megállapodástól, és hogy lemarad valamiről" Ez baromság, valami idióta kitalálta ezt, valami pszicho izé, és azóta mindenki emögé bújik. Azt hinnénk az ember az evolució csúcsa, de sajnos csak a mellékterméke vagyunk. 17évesen is kifoghatod életed párját. az más kérdés hogy a tudás bennünk van-e, a tartás hogy ne az ösztöneinkre halgassunk. Ne bántsuk és alázzuk meg párunkat. Különben a nök is ilyenek. Sajnos annyira szánalmasak vagyunk hogy kénytelenek vagyunk filmekből és a netről mélyenszántó gondolatokat idézni, és azzal magyarázni a hütlenségünket és hibáinkat. Isten félre tette a kagylót és lassan kifutunk az időböl!
2011. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Hát én férfi vagyok és nem szeretek flörtölni...mindig is öszinte barátságot kerestem egy lánnyal és egyáltalán nem éreztem hogy megfulladok...mindenesetre a lányok jobban értékelik azokat a pasikat akik kötekedősek, flörtölnek velük stb. stb.(mellékhatás meg az általad leirt dolog, hogy hamar ráun az adott lányra és kell más lány) mintsem azt aki öszinte,barátságos(egyből az jön le nekik, hogy biztos unalmas).....
2011. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de bennem is ugyanezek az érzések szoktak kavarogni. nem is szerettem volna komoly kapcsolatot még vagy 3 évig, hogy egy darabig még a magam ura legyek, és azt csináljak, amit akarok. e helyett jött egy fiú,és le kellett mondanom a feltétel nélküli szabadságról. teljesen megértem a barátodat, és úgy gondolom, akiket otthagyott a kalandért, nem szerette igazán. ha viszont megtalálja azt, aki tényleg feltüzeli, meg van szenvedély, akkor kevésbé fog hiányozni a gigolo-élet. meg nem szabad összenőni.
2011. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Valaki0702 ***** válasza:
Nem minden fiú ilyen vannak normálisak . Az a lány aki úgy gondolják h csak ilyenek vannak az egy raszista *öcsög már bocs.
2011. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jajj ez a nem éltem ki magam dolog annyira szánalmas. Aztán mikor majd ott van 30 évesen és azon sír, hogy nincs senki neki majd visszakönyörgi magát. Vagy már késő lesz. Általában így van.
2011. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!