Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így éreznek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így éreznek a férfiak?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy nem minden egyes példány, és nyilván itt sem lehet általánosítani, a kérdésem inkább arra vonatkozik, hogy valamennyire megvannak-e a férfi nemben azok az érzések, amiket amit felvázolok.

Elsősorban nem a cáfolók válaszát várom, hanem azokét, akik hasonlóan gondolkodnak..hogy kicsit jobban megértsem a helyzetét..



Tehát..idézek, mert így könnyebb. Megkérdeztem a barátomat, hogy az eddigi kapcsolatai miért nem voltak tartósak, ha egyébként működtek, és minden rendben volt velük?

Mire: ’Azért nem tartott tovább, mert fiú vagyok, szeretem a lányokat és ha egy lánnyal vagyok sok ideig úgy érzem megfulladok. Az, hogy más lányokkal már nem flörtölhetek, az eszméletlen rossz érzés, egyszerűen nem érzi férfinak magát egy fiú ha nem tud csajozni mikor kedve támad hozzá. Lehet jól működik a kapcsolat, lehet tetszik a lány, lehet minden jó, de akkor sem bírja ki egy fiú, hogy csak azzal a lánnyal legyen. egyszerűen az ösztönök erősebbek, de ettől függetlenül még szeretheti azt a lányt akivel épp együtt van. Egy fiú nem attól fél, hogy lemarad valamiről, egy fiú csak egyszerűen úgy működik, hogy nem képes a monogám kapcsolatra, ha nem tud csajozni akkor boldogtalan.’

Aztán hozzátette, hogy velem nem érzi azt, hogy elvesztette a szabadságát -de nem azért mert megcsal, mert nem- , hanem mert távkapcsolatban vagyunk(hetente, vagy 2 hetente tudunk 3 napra találkozni), és bár hiányzom neki, de mégis van egy varázsa ennek a helyzetnek, sokkal jobban tudjuk értékelni egymást abban a néhány együtt eltöltött napban., mint ha mindennap együtt lennénk.

Nekem az a véleményem erről, hogy alapvetően egy hímneműben benne lehetnek ezek az érzések , ösztönök, de azért vagyunk emberek, hogy tudatosan képesek legyünk ezeket kontrollálni, bizonyos dolgokról lemondani, és áldozatokat hozni, ha egyszer megéri. A másik meg hogy..azt mondja, egy férfi enm boldog, ha nem élheti ki az ilyen jellegű vágyait, de arra nem gondol, hogy sokkal kevesebb esélye van az IGAZI boldogságra, ha feleség/élettárs helyett az alkalmi kapcsolatokat keresi, csak azért, mert hajtja a vére? Bárki bármit mond, szerintem ez nem lehet érték hosszútávon, csak valamit pótol, és látszat örömet okoz. Mit gondoltok erről?

20/L 26/F


2011. aug. 10. 08:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Egy ideig tényleg benne van sztem mindenkiben aztán ez emberfüggő van aki szereti nagyon kiélni magát, van, akinek nem kell annyira, de minden fiúnál eljön az a kor, amikor lenyugszik, ellustul, és már inkább egy stabil hátteret akarna :P
2011. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én is fiu vagyok.Szerintem azért hagyta el az előző barátnőit,mert csak a szex kellett neki,vagy az nagyon egyhangú volt,csak valami elfogadhatóbb dumát kellett keresnie.
2011. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
még annyit fűznék hozzá, hogy nyilván megvan az az életkor,-mondjuk 17-26 éves korig-, amikor a megállapodástól való félelem, a 'lemaradok vmiről, hiába szeretem, de félek, hogy ha most nem ahsználom ki a lehetőségeket, később fog előtörni belőlem, amikor nincs itt az ideje'. És itt most nem elsősorban szexre, testi kapcsolatra gondolok, inkább az ismerkedésre, érzelmi részekre..hogy az ember felmérhesse, tényleg a megfelelő embert választotta-e. de az, hogy valaki úgy gondolja, hogy szeretne szeretni, de ugyanakkor nem tud lemondani a kalandokról 26 évesen, és erre nem is lát reaális esély, az számomra furcsa. megváltozhat ez még?
2011. aug. 10. 08:36
 4/26 anonim ***** válasza:
elég sokan ilyenek, de mint az előttem lévő is írta, ez idővel elmúlik
2011. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Persze h megváltozhat, ez olyan mint a lányoknál h 18 évesen mind meg van győződve arról h neki soha nem lesz gyereke, és nem is kell neki, aztán 30-35 évesen ha nincs még, kezét-lábát törve harcol egy csepp spermáért. Ugyanolyan ez, csak a fiúknál, persze h változhat, mindenki változik.
2011. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
elmúlik,kérdés mikor,mindenkinél más korban jön el a változás...párom 19 volt amikor megismertem,3,5 éve vagyunk együtt,2 éve együtt élünk,és imádjuk egymást...de mindkettőnknek voltak előtte kapcsolatai...úgyhogy nincs probléma...
2011. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 k4lm0p1r1n ***** válasza:
70%
10 hónapja vagyok együtt barátnőmmel és kb 1 hónapja törtek fel belőlem az ilyenek. hogy csajoznék, de nem fogok, mert hűséges vagyok. idővel elmúlik.
2011. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Ezért kell sok tapasztalatot gyűjteni, mielőtt elköteleznéd magad egy bizonyos nő mellett. De ez ugye nincs benne egyik romantikus hollywoodi filmben sem, ezért mindenki hangosan ellenzi.
2011. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
Én is hasonlóan érzek még, mint a kérdező barátja. Egyszerűen csajoznom kell, szeretek ismerkedni, méregetem az erőmet, hogy kit tudok elcsábítani. Önbizalmat ad (nyilván önbizalomhiányos vagyok). Viszont jó, mert rákényszerít arra, hogy hasznájam az eszem (jó a dumám, imádják a csajok). Ma már a csajok szedik fel a pasikat (ismerősem 90-95% ilyen(, aztán belekényelmesednek a kapcsolatukba. Hát én nem, kell a vadászat, hogy megismerjek más nőket is, szexuálisan is jót tesz (többféle puncit látok, többféle testet, nem torzul a valóságképem, hogy csak egy csajom van és nem azt gondolom mindenki ugan oylan, meg más nem tud megtetszeni).
2011. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Bennem soha nem is voltak ilyen érzések. Az első kapcsolatom is 2 évig tartott, utána se jöttem össze senkivel csak a kaland kedvéért. A mostani barátnőmmel 18 évesen jöttem össze, és azóta is imádom. Most fogunk összeköltözni, és már a kapcsolatunk első percétől úgy érzem, megtaláltam álmaim nőjét, akivel le akarom élni az életem.

Egyébként sose feküdtem volna le olyan lánnyal, akibe nem vagyok szerelmes, nem hajtott az ösztön, hogy minél több csajjal legyek... Szerintem baromság. Aki ezt mondja, az szimplán fél a kötöttségektől... Ha valaki igazán szerelmes, ha megtalálja élete párját, akkor nem kell neki többé más nő.

Ettől függetlenül én ismerek olyat srácot, aki még 37 évesen is így gondolkozik, mint a te pasid, és most is csak hajtja a csajokat, komoly kapcsolata 15 éve nem volt...

Elég aggasztóan hangzik, hogy a barátod csak azért érzi most jól magát a kapcsolatban, mert kéthetente találkoztok... Mi lesz, ha egyszer együtt élnétek, te már családot akarnál alapítani? Közölné, hogy bocs, de akkor most már az ösztön erősebb?... Hülyeség az ösztön duma, az emberiség szocializálódott, és monogám kapcsolatban élő lény lett. Még az állatok között is találni olyat, aki egész életében hűséges marad, nehogymár az emberek jöjjenek ezzel, hogy hajtja őket az ösztön...

Ne haragudj, hogy cáfolóként írtam, de elég gáz, hogy a barátod 26 éves, és még mindig ezzel a hülye dumával jön. Egyszerűen képtelen megállapodni, fél lekötni magát, jobban érdekli a csajozás, minthogy családja legyen a szeretett nő oldalán. Talán egyszer majd benő a feje lágya, de ki tudja, mikor...

22/F

2011. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!