Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete szakítottunk a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete szakítottunk a barátommal..én nagyon szerettem.. Most jön a húsvét és ott lakik a rokonom ahol ő. Biztos meg fog locsolni... Mégis mit mondjak neki? Vagy mondjak neki egyáltalán vmit?

Figyelt kérdés

De ha mondjuk otthon lesz és hozzám se szól bár azt nem hiszem, akk mit mondjak neki mert én nagyon szeretem, sok emlékem nála van de még nem adta visza de jobb is ha nála va..:)

Szerintetek mondjam neki hogy nagyon hiányzik vagy mit mondjak neki?

Előre is köszi a válaszokat:)


2009. ápr. 11. 16:24
 1/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán*
2009. ápr. 11. 16:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképpen beszélned kellene vele..ha nem sikerül,hát istenem,legalább megpróbáltad.akkor viszont nem is érdemel meg. :)
2009. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi..:)

Személyesen nem is szakíottunk csak telón... és annyi volt h maradjunk barátok de sztem is egy próbát még megér..:)

2009. ápr. 11. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem Te szakítottál vele.

Egyébként igen is hozzd szóba,és beszéljétek meg.Semmit sem veszthetsz!

2009. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először úgy volt h én szakítottam vele vagyis nem volt az szakítás csak annyit mondtam h haggyuk, de ezt is csak az anyukájával üzentem és utána felhívtam és akk mondta h gondolkozott ketőnkel kapcsolatba és maradjunk barátok utána felhívtam h lemennyek -e másnap és megbeszélünk mindent de állítólag nem ért rá és akk is azt mondta h maradjunk barátok...

Nemtom van-e még esély de azért megbeszélem vele mert olyan nincs azért h telón szakítsunk..:S

2009. ápr. 11. 17:15
 6/8 A kérdező kommentje:

Pedig én miután mondtam ezt az anyukájának utána írtam neki egy üzit h nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni...

Köszi a válaszokat!

2009. ápr. 11. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te még szereted, akkor mindenképp beszélj vele.:)
2009. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2009. ápr. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!