Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utaljuk meg egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utaljuk meg egymást szakitas utan?

Figyelt kérdés

szakitottunk baratnommel.

tobb mint 5évig voltunk egyutt. ő most ugy viselkedik,mint akit nem erdeklni már az egesz. beszelni sem akarm mar az egeszrol. minden elol elzarkozik. mindig azt mondja,hogy már nem erdekli az egesz és gyakorlatilag lesz@rja az egeszet. azt mondja már nem szeret és soha nem is fog. mintha megutalt volna ugy viselkedik. kozosen beszeltuk meg a szakitast. normalisan. veszekedes mentesen. de a viselkedese bant és veszekedtunk is ez miatt. most én is utalom. hogyan lehet,hogy ennyire megutaljuk egymast?


2011. aug. 9. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem az esetek 90%-ában haraggal végződik a szakítás. de én azt vettem észre magamon is, meg úgy másokon is, hogy amint túltesszük magunkat rajta, vagy a másik fél, vagy megszeretüönk újra valakit, akkor elmúlik a harag, stb.. csak valamilyen szinten mindenki egy picit sértettnek hiszi magát a dologban.
2011. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így könnyebb, haraggal. Sztem ez normális.
2011. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig azt lehet a legjobban megutálni aki egyszer a legközelebb állt hozzánk. Vszínűleg fájt neki ez a dolog, ha nem is volt szerelmes, de kötődött hozzád. Könnyebb neki úgy tenni mintha meg sem történt volna a kapcsolatotok, és akk nem kell gondolnia a fájdalmakra.
2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek olyan furcsán működnek. Én is sokszor tapasztalom a környezetemben, hogy egy rövidebb-hosszabb ideig fújnak egymásra a régi szerelmesek. Bár ez főleg akkor szokott előfordulni, ha még nem léptek túl a dolgon. Én pl. lehet abnormális vagyok, de jó a viszony a volt barátaimmal, sőt, ha vmilyen helyzetben összefutok az utánam jövő lányokkal, még azokat sem utálom, akár őszintén jól el is beszélgetek velük. Jó, persze, ha vége egy kapcsolatnak az a normális, ha nem beszéltek már olyan sűrűn, nem találkozgattok, emrt így lehet továbblépni, új irányba nyitni. Nyilván a barátnőd sem utál, csak még fáj neki, hogy ami 5 évig szép volt, annak most vége és így próbál túllépni, védekezni, hogy kerül Téged. Szóval, ha úgy érzed, hogy ezt lezártátok és nem akarsz már semmit az exedtől, akkor tartsd ezt tiszteletben és ne keresd túl sűrűn, ne akarj a kapcsolatotokról beszélni! Mindkettőtöknek könnyebb lesz! Ha meg még szereted és megbántad a szakítást és ezért akarsz ennyire erről beszélni, akkor hódítsd meg újra!
2011. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen.szeretem,de szerintem,h egy ujat kezdjunk idore van szuksege,meg nekem is.es ha kesobb meggondoljuk magunkat es szsabadok vagyunk mindketten,akkor talan lehet valami. es koszonom mindenki valaszat.jo hogy vagytok!
2011. aug. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!