Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit kéne gondolnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit kéne gondolnom?

Figyelt kérdés

Van egy srác (lényegében a bátyám egy haverja) aki már jó hosszú ideje tetszik, de úgy komolyan. És ráadásul nincs barátnője. Nem mondom hogy teljesen viszonzatlan ez a dolog, mert szoktunk dumálni, bár inkább csak msn-en, de nem csak én írok rá, hanem ő is gyakran. És szóval érzékelem hogy küld valamiféle jeleket a maga szerényebb módján. De ugyanakkor van amikor úgy tesz mintha nem is léteznék. Nem keres és szóval elég nehéz rájönni, hogy tulajdonképpen mit is gondol. Ellenben ha becsúszik a képbe valami másik srác akkor hirtelenjében aktivizálja magát. Úgyhogy nem tudom most már, hogy mit gondoljak, de lassan több mint egy éve van ez a semmilyen állapot. Én akár megkockáztatnám azt is, hogy kezdeményezek felé de nem tudom, hogy így megéri-e... De Ő tényleg nagyon fontos nekem.

Légyszi adjatok pár tippet!!

L/18


2011. aug. 9. 00:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem sportoló :P de megfontolandó az ötlet :) de nem hiszem el hogy ennyire "töketlen"... mert hát annyi lehetősége lett volna lépni. és ha nagyon akart volna akkor lépett is volna, nem? most megint az az érzésem hogy nem érdeklem. és lehet, hogy így is van. nem igazán tudom követni, hogy mikor hogy viszonyul... csak döntsön már valahogy mert ez így elég rossz :(
2011. aug. 16. 12:31
 12/12 anonim ***** válasza:
A monitorról nem is fogod tudni leolvasni mit gondol, ha a szemébe néznél, akkor talán nagyobb sikerrel járnál.....
2012. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!