Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy a párom megcsal? Ráadásul mostanában nem érzem jól magam vele.

Figyelt kérdés
sokat jár a kocsmába a haverjaival,reggel már fél órával hamarabb elindul,csakhogy bemehessen a kocsmába dumálgatni.a kocsma meletti kisboltba is bejár,múltkor láttam mikor mentem dolgozni,ott van egy eladó csaj aki szerintem tetszik neki.de ő aztmondta akkor ment be kaját venni.elhaggyam?sokszor kihoz a sodromból.
2009. ápr. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az még hagyján, hogy elhárogat, ezért nem kell elhagyni, de erősen alkoholizmus-gyanús, hogy már reggel a kocsmában indít :S
2009. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez az első gondolatod, hogy elhagyd e, akkor hagyd el. Nyilván nem érdekel téged a sorsa, meg egyáltalán ,mint ember.
2009. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha már ocsmába jár haverokhoz beszélni szerintem az elég gáz.Pláne ha láttad a boltos csajjal beszélni.Én a te helyedben biztos elhagynám a pasit.Nem jó az ha már itt tartotok.Elöbb-utobb az lesz,hogy fonotsabb lesz neki a haverok mint te.Ilyen emberrel szerintem nem kéne foglalkoznod.Lépj minnél elöbb ne,hogy késő legyen!
2009. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Jaj de rendes mindenki. Vajon az miért nem jut senkinek az eszébe, hogy miért jutott ide a fickó?
2009. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Mert így született a faszi. Ez lett a genetikájába beoltva... miért mit lehet mondani?

Én sem lettem alkoholista a gondok hatására hanem léptem amit lépni kellett. Ha meg gyáva a faszi, akkor azt mondom megérdemli a sorsát.


Az kérdezőnek válasz: hagyd csak ott... ennek így semmi értelme.

2009. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!