Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Táncoltam egy sráccal, gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncoltam egy sráccal, gáz ha engedtem hogy tapizzon?

Figyelt kérdés
lightosan... tánc közbe xd és van barátom...
2011. aug. 8. 00:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ribanc vagy. Ha van barátod és szereted is, akkor az az eszedbe van és nem engeded. Engedted, íhy nem is suereted szal helytálló az első mondat.
2011. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
ha leszarod, ne válaszolj a kérdésre :D nem k*rvázást akarok hallgatni, normális válaszokra, tanácsokra lennék kíváncsi.. így már én is megbántam hogy egyáltalán ezt is hagytam neki, de akkor ez a helyzetből adódott.. rengeteg embert utasítottam el azért mert foglalt vagyok... ez most nemtudom hogy jött :S
2011. aug. 8. 00:40
 13/27 anonim ***** válasza:

Most mit irigykedtek? Tapizzák caak nyugodtan.


Kedves kérdező hova jársz táncolni? És azt is szeretném megtudni hogy vörös vagy?

2011. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Na úgy már más ha van barátod...
2011. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
szerintetek ha az ember bevallja hogy rosszat tett, és a múltat nem lehet megváltoztatni.. mit érek vele ha 5x leírjátok h ribanc? :D
2011. aug. 8. 00:42
 16/27 anonim ***** válasza:

minek kell minden hülyeségből ilyen nagy ügyet csinálni? xD

csak az számít a barátod szerint gáz-e :D sztem semmi gáz nincs benne de hát tök mind1 én mit gondolok :D

2011. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
nem csinált belőle nagy ügyet... de nekem elég szar:S
2011. aug. 8. 00:44
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
csak annyit mondhatok emiatt nem kell sz*rul érezned magad aztán v megfogadod v nem :D
2011. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Sztem ne csiinálj a dologból rendszert, amúgy egy tánc közben sztem belefér egy kis tapi, főleg annyi, amennyit írtál... ha minden ember így "csalná meg" a partnerét, fele ennyi csalódás nem lenne a világban...

Kicsit flörtöltél, jól esett a büszkeségednek ennyi... nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, meg ribancozni stb.

2011. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) hát nem akarok rendszert belőle, egyáltalán nem akarom h megismétlődjön... ez tényleg csak ilyen jóleső érzés volt ahogy írtad, utolsó, de soha nem tudnék mást szeretni...
2011. aug. 8. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!