Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a parom gepeben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom gepeben benne vannak az exevel kozos kepek?

Figyelt kérdés
9honapja vagyunk eggyutt es ez nagyon zavar!Elejen meg nem szoltam,de mar nagyon idegesit!Jo oke vele 8evig volt eggyutt,de az eletenek az a szakasza mar lezarult!Ti mire gondolnatok?Hiaba mondom,neki,h torolje ki,azt mondja az emlek!De megvan neki cd-is!Akkor minek orzi?Amugy koztunk rendbe van minden,megertsuk egymast,de ezen mindig kiakadok!
2011. aug. 7. 13:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

az enyém a mai napig egy helyen dolgozik az exével. most lépjen ki? tudom ez más,de bíznod KELL benne. ne ezzel foglalkozz. az a lány fontos volt neki,8 évig az élete része volt,nyilván 1000 dolog köti őket össze. lehet h iwiw-en is be van jelölve. lehet h néha rápillant mi lehet vele.


bízz benne és szeresd,ez a legfontosabb.

2011. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Koszonom,hogy ennyi valaszt kaptam!Igaz kaptam hideget meleget,de mindegyiket koszonom!Aranyosak vagytok!Amugy olvastam,h megis hogy valtak el!Hat nem jol,minden elozmeny nelkul egy nap este kilenckor kirakta a szuret a kozos lakasbol,es amit kozosen vettek semmibol nem kapott!Ennyit a csajrol!Elhiszem,h nehez neki,meg szep,hisz ott a sok emlek meg minden,ezt nem lehet egyik naprol a masikra kitorolni az eletbol!De mar rajottem mi a baj,mivel beszelgettunk!Sajnos meg mindig huz fele,igaz mar nem szereti,de megis!SZoval most nemvagyok jol,mert kiderult az igazsag!De eros vagyok es kitartok mellette,mert szeretem!Vele megtalaltam egy olyan enem amit eddig nemis tudtam,h van!!Mellette nonek erzem magam!Segitek neki es mellette allok mast nemtudok tenni,majd az ido eldont mindent!Megegyszer koszonom a valaszokat!Szep napot mindenkinek!
2011. aug. 9. 10:13
 23/23 anonim ***** válasza:
linkeld ki ide! haddnézzük!:)
2011. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!