Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a parom gepeben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom gepeben benne vannak az exevel kozos kepek?

Figyelt kérdés
9honapja vagyunk eggyutt es ez nagyon zavar!Elejen meg nem szoltam,de mar nagyon idegesit!Jo oke vele 8evig volt eggyutt,de az eletenek az a szakasza mar lezarult!Ti mire gondolnatok?Hiaba mondom,neki,h torolje ki,azt mondja az emlek!De megvan neki cd-is!Akkor minek orzi?Amugy koztunk rendbe van minden,megertsuk egymast,de ezen mindig kiakadok!
2011. aug. 7. 13:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%

jó. akkor próbáld meg kitörölni az általános iskolás emlékeidet... jó érzés lenne, mi?

ilyenen ne akadj ki mert előbb utóbb ő fog ezen kiakadni...aztán már b@szhatod..

2011. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
szerintem se akadj ki ezen. nincs vele semmi baj, szeretné megtartani emléknek a képeket, mert mégis csak sok évig voltak együtt, és bizonyára voltak jó pillanatok abban a kapcsolatban. szerintem ez nem gáz.
2011. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%
Még ha egy 17 éves mondana ilyet, akkor oké... De ha már volt egy 8 éves kapcsolata, veled is már majd egy éve együtt van, akkor nem vagy fiatal már, lehetne egy csepp eszed.
2011. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
En nem orzok a gepemben semmit az exemrol,pedig nekem is 5eves kapcsolatom volt elotte!Nekem is cd van,es szamomra is csak emlek!Uj eletet kezdtem!Persze emleket nem lehet elfelejteni,de a szivben lehet orizni!
2011. aug. 7. 13:58
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

ez nagyon gyerekes, már ne is haragudj. ez olyan mintha lett volna egy kutyád amelyik meghalt/elszökött nem tudom, és ki kéne törölnöd a képeit róla, mert van egy új kutyád.


8 évig voltak együtt. ez a csaj az élete része volt, és az is marad. fogadd el és ne rinyálj ilyesmin.

2011. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

De ő így őrzi az emlékeit. Neki így a jó. Én úgy őrzöm az emlékeim, hogy leírom őket a naplómba, egyik barátom blogot vezet és oda rakja fel a képeket, a másik barátom pedig fotóalbumban tárolja az exes képeit. Ezt meg kell értened. Minden ember máshogy dolgozza fel a dolgokat, máshogy őrzi az emlékeit.

16/L

2011. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyeket,nem akadok ki,nem vagyok olyan!En a velemenyekre voltam kivancsi es ezek azok!Nem vagyok buta es nem vagyok rossz ember sem,csak ez kellemetlenul esik!
2011. aug. 7. 14:02
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Amíg nem biztos benne,hogy te vagy számára az igazi,addig meg fogja őrizni a volt barátnő emlékét.Nem lehet jó érzés mindig belebotlani a boldog régi közös képeikbe.Oké,hogy neki emlék,de így kicsit olyan mintha ő is benne lenne a kapcsolatotokban és nem tudta volna lezárni a múltat.Szerintem is elég lenne cd-n,jó mélyen tartani egy fiókban a képeket.De a gépről le szedhetné.
2011. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
del *.exe
2011. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Lilith1994 ***** válasza:
100%
Szerintem és párom szerint is ez elég furcsa...szerintem ami elmúlt szal vége lett akkor a megtartott képes írásos emlékek csak bajt okoznak a következő kapcsolatban...ez kb. olyan lenne mitha én előző pasimról megtartanám a képeket...de nem tartottam meg...mindenféle kapcsolatot meg szakítottam vele...mondjuk ennek meg volt az oka...de nem is ez a lényeg....barátom sem tartotta meg a dolgokat exéről vagy exétől...szal tárgyak ...képek ..stb-...mondjuk ebbe én is közre játszottam...és elég furcsa lenne ha azt nézegetné...mert ha fenn van gépen akkor val'szeg nézi is őket....meg furcsa hogy a CD-t sem dobta ki...szerintem alap lenne ha új kapcsi van akkor a régi dolgokat ki dobjuk...ennyi....
2011. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!