Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsaphat meg egyszer a baratom, ha mar megtette?

Figyelt kérdés
az ex pasimmal ujra osszejottunk,es o mar ezelott sokszor mondta nekem,hogy jarjunk ,igent mondtam es o megmondta,hogy csak viccelt......lehet ,hogy most is?bar most az igen utan nem mondta....amugy hogy lehet vegre elfelejteni ot?nem birom pedig sok rosszat csinalt nekem
2008. márc. 3. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy becsaphat.Szerintem jobb lenne ha más fiú után néznél.
2008. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, aki ilyennel szórakozik, azt nem kell komolyan venni,csak rajtad röhög, vedd már észre!Tusom ez most szarul esik, de hidd el nem kell neked sem, keress mást, és mutasd meg neki nem vagy ráutalva, had egye a penész.Gondold el mit lát, hű ha ez a csaj ennyire oda van értem megszivatjuk újra meg újra.Nézz magadba ennél többet érsz, ne hagy

d magad kihasználni!!

2008. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak ugy tudod elfelejteni, ha megszakitassz vele minden kapcsolatot. En a helyedben siman visszavennem most es aztan par nap mulva mikor jon, szepen kirugnam. Szemet dolog tudom, de hatasos. Soha tobbet telefont felvenni neki semmit. Kopjon le te pedig nezz korul mert mas fiuk is vannak talan meg olyat is talasz aki megbecsul teged azert, ami vagy.
2008. márc. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!