Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem mondván, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem mondván, hogy nem szeret. De a viselkedése meg másra utal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 hónapot voltunk együtt. Én fülig belé szerettem. Úgy láttam hogy ő is viszonozza. A munkája miatt ritkán találkoztunk ( heti 1-2 de akkor sokat voltunk együtt, néha együtt is aludtunk ).

Kedden láttam rajta, hogy valami nem oké. Írtam neki levelet de nem válaszolt rá, erre írtam neki még egyet hogy nem értem miért csinálja ezt. Tegnap közölte hogy "Szia édes! Tudnánk délután találkozni? Beszélni szeretnék veled kettőnkről!" akkor már éreztem hogy szakítani akar. Közölte, hogy nem bennem van a hiba, hanem benne. Magamba ne is keressem mert úgysem találom meg. Kérdeztem hogy de most akkor mi van és erre mondta hogy ő nem tudja a szerelmemet úgy viszonozni, nem tud úgy szeretni ahogy én őt... még el is fogadnám ezt... de azóta írtam neki 2 smst, 3 levelet, de semmi reagálás :'(( és a viselkedése sem ezt mutatta velem szemben hogy nem szeret... mit tegyek?? De mielőtt szakított velem átölelt, és még mondta hogy sajnálja és vigyázzak magamra :\ de teljesen meglepődtem, mert nem volt előjele... és ahogy velem bánt az sem azt mutatta hogy ő nem szeret... szerintetek van esély arra hogy kibéküljünk?


2011. aug. 5. 15:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2012. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Most én pontosan ugyanebbe a helyzetbe vagyok, annyi különbséggel, hogy mi 17 évesek vagyunk, de a barátom is ugyanezzel az indokkal szakított csaknem 4 hónap után. Nagyon szeretem még mindig, nem értem miért, csak annyit mondott hogy hogy nem szeret már, és egy másik csajjal is elkezdett ismerkedni, mégsem tudok hinni neki, szerintem meg szeret még, csak össze van zavarodva. Egyébként engem tuti nem használt ki, mert tényleg szeretett, és nem feküdtünk még le, mert azt mondta kivárja az alkalmat. Mindig engem bámul, és mondogatja, hogy bizonytalan a szakítást illetően, úgy érzi hibázott, de nem tudja helyes lenne-e újrakezdeni. Ezért sem tudok hinni ennek a hirtelen jött gondolatának, hogy nem szeret már. Nálatok mi lett a fejlemény? Kerested őt, mit reagált? Remélem újra összejöttetek!
2013. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

szia

szakítás rengetegen érezzük ezt, amit leírtál

mi pont 1 éve szakítottunk, én is ugyanezt gondoltam ,éreztem, állítottam, hogy még szeret, hogy csak össze van zavarodva, nem hittem, hogy az idő majd segít, nem hittem el, hogy nem szeret, hogy csak úgy vége lehet

de vége, ő nem keresett azóta se, fél éve boldog kapcsoltban van

tehát van ilyen, hogy "már nem szeretlek",s vége

nehéz, még hiányzik 1 év után is, de már ezerszer jobban érzem magam, mint szakítás után. az idő tényleg segít (ez olyan, mikor érettségi előtt azt mondják, hogy az semmi, te nem hiszed el, hisz aztán utána csak nézel, hogy jé, ez volt az érettségi?)

visszaolvasva korábbi írásaimat látom, hogy milyen naiv voltam. nehéz belátni, de az után sírni aki nem szeret olyan "vicces"

döntsd el magadban, hogy már pedig te akkor is boldog leszel. nem tudod az érzéseid irányítani, sokáig szomorkodsz még, de ha megvan a döntés, az már nagy lépés

és ne várakozz fölöslegesen. csak eltelnek a szép napjaid. ha akar még valami a volt barátod majd keres ő, de erre ne várj, élj

2013. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!