Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem mondván, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem mondván, hogy nem szeret. De a viselkedése meg másra utal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 hónapot voltunk együtt. Én fülig belé szerettem. Úgy láttam hogy ő is viszonozza. A munkája miatt ritkán találkoztunk ( heti 1-2 de akkor sokat voltunk együtt, néha együtt is aludtunk ).

Kedden láttam rajta, hogy valami nem oké. Írtam neki levelet de nem válaszolt rá, erre írtam neki még egyet hogy nem értem miért csinálja ezt. Tegnap közölte hogy "Szia édes! Tudnánk délután találkozni? Beszélni szeretnék veled kettőnkről!" akkor már éreztem hogy szakítani akar. Közölte, hogy nem bennem van a hiba, hanem benne. Magamba ne is keressem mert úgysem találom meg. Kérdeztem hogy de most akkor mi van és erre mondta hogy ő nem tudja a szerelmemet úgy viszonozni, nem tud úgy szeretni ahogy én őt... még el is fogadnám ezt... de azóta írtam neki 2 smst, 3 levelet, de semmi reagálás :'(( és a viselkedése sem ezt mutatta velem szemben hogy nem szeret... mit tegyek?? De mielőtt szakított velem átölelt, és még mondta hogy sajnálja és vigyázzak magamra :\ de teljesen meglepődtem, mert nem volt előjele... és ahogy velem bánt az sem azt mutatta hogy ő nem szeret... szerintetek van esély arra hogy kibéküljünk?


2011. aug. 5. 15:26
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Sztem nem vagytok haragban,csak tudatosan tudja hogy azzel hogy tovabb vagytok együtt nehezebb lesz a szakítás. Nem akar kihasználni annyi a lényeg
2011. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Akik ismerik őt azt mondták hogy szerintük összezavarodott az időhiány miatt.

De nem tudom ha én nem szeretek valakit akkor pl. nem csinálok ilyeneket, volt tényleg hogy csöndben voltunk mert néha jólesik az is és hogy simogatta a hajam meg az arcom... kérdeztem ilyenkor hogy mi az? mire ő: csak nézlek.. és közben mosolygott, nem csak a szájával a tekintetével is.

Ott aludtam és reggel felkeltem ő meg gépnél nézett valamit én meg elkezdtem vinnyogni mert unatkoztam láttam hogy oldalról odapislant és mosolyog... kérdezem mi az? Csak hallgatom amit dúdolsz... .

Mgmosta a hajam, a hátam mikor leégett a napon és fájt rámadta a cipőt... csinált vacsit.. leste minden mozdulatom... ha hajnalba felkeltem kb ő is rögtön kómásan hogy mi a baj mit kérek mire van szükségem?... meg úgy szorongatott mindig hogy majd megfulladtam... nem értem meg mondta hogy nem akar nekem fájdalmat okozni meg megbántani.. mondok ilyet olyannak akit nem szeretek? Azt hittük hogy terhes vagyok, vett tesztet de negatív lett meg meg is jött közben.(mindig védekeztünk) és mondta hogy kifizetné az abortuszt mert hogy az ő reszortja... és utána azt is mondta hogy azért bántja a dolog, mert hogy ha úgy van akkor nagy fájdalmaknak nézek elébe lelkileg meg testileg és zavarja ez a gondolat hogy miatta ilyenen mennék át.. Mikor meséltem hogy buliban ki mászott rám meg mi csinált mindig tökre mérges lett meg magára vette a dolgot hogy nem volt ott hogy megvédjen. :\

Volt olyan hogy megbeszéltük a talit de mégse írt rá én meg nem kaptam meg fészen az üzit és kimentem... nem volt ott felhívtam és mondta hogy aznap nem jó hanem másnap... Másnap taliztunk és megölelt éreztem hogy valamivel birizgál odanéztem hát vett nekem 1 tábla étcsokis bocit... Megjegyezte hogy az étcsokit szeretem leginkább... Elindultunk, és vissza kellett fordulni mert mondta hogy elfelejtett kenyeret venni mert annyira izgult hogy ő átadja nekem a csokit...

És ehhez hasonló dolgok. Nem volt semmi baja most meg hirtelen eszébe jut hogy mégse jó velem?

2011. aug. 5. 15:36
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen, mondta hogy nem akart kihasználni meg átverni. De miért ennyi idő kellett hogy erre rájöjjön? Előbb is szólhatott volna :\
2011. aug. 5. 15:38
 4/23 anonim ***** válasza:

Nincs esély a kibékülése, mert ez nem is összeveszés volt.

Ő egyértelműen tudatta veled, hogy párként nem kellesz neki.


Fogadd el, és lépj tovább. Ne írogass neki, ne keresd.


Ne firtasd, hogy mit érzett, azt senki más nem tudhatja csak ő, mivel nem látsz bele a fejébe. Hogy a viselkedéséből azt érezted, szeret, az csak egy dolog. Lehet, hogy inkább emberként kedvelt, és nem potenciális barátnőként. De ismétlem, ne firtasd az okokat, hanem lépjél tovább.


Aki tényleg szeret (párjaként), és akinek tényleg kellesz (párjaként), az nem szakít 4 hónap után, hanem ha gondja van, próbál megoldást keresni.

2011. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Jah és barátnőmnek mondta hogy komolyan gondolja velem a dolgokat csak idegesíti hogy a munkája miatt lassan halad a kapcsolatunk. ( kb 1-1.5hónappal ezelőtt mondta ezt )

Meg mondta is hogy szeret...

2011. aug. 5. 15:39
 6/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, négy hónap sok esetben nem elég arra, hogy egyértelműen A-t, vagy B-t mondjunk arra, hogy kell-e a másik nekünk. Ez a kapcsolat legeleje, tulajdonképp ekkortól kezditek megismerni egymást igazán. Sok esetben közben is változnak, "kiforrják" magukat a másik érzései. Épp ebből az okból szerintem ne ródd fel neki, hogy előbb is szólhatott volna. Biztosan nem szándékosan akart bántani.
2011. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 twinky ***** válasza:

Marpedig teged szepen kihasznaltak. Raadasul okosan. A srac nem sajnalta a penzt, az idot, hogy torodjon veled. Volt szex is. Ugy tette mindezt, hogy a reszerol ne maradjon semmi vonzalom irantad. Majdnem 4 honap, valljuk be, nem sok. Heti 1-2 talalkozas olyan, mintha az ember a szeretojevel talalkozgatna.

Orulj a csokinak, a torodesnek, annak, hogy latvanyosan nem akart kib.szni veled. Jo volt, szep volt, de neki ennyi eleg is a nagy szerelembol.

Csendben jott, csendes volt es csendesen is tavozott. Legalabb nem ugy hasznalt ki, mint egy utolso ribancot, ez az egyetlen jo dolog ebben.

2011. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Pénzt, milyen pénzt... nem kellett rám költenie, mert nem engedtem -.- ha kell valami megveszem magamnak.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. aug. 5. 15:52
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nem szeretne... Sokaknál előfordul, hogy megijednek a saját érzéseiktől, hogy azt gondolják, hogy ők nem elég jók a másiknak, mert a másik ezerszer jobbat érdemel... Nem tűnhet el egy magyarázat nélkül az életedből...
2011. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Elolvastam alább a hosszú kommentedet, gyakorlatilag a szeretet/szerelem összes jelét produkálta...Törődött veled, nem tudta levenni rólad a tekintetét, mindig állt rendelkezésedre.

Fogalmam sincs mi üthetett belé. Figyi, el kellene menned hozzá személyesen. Ne levelet, ne sms-t írj, menj el hozzá, és mondd meg neki, hogy tartozik neked magyarázattal, mert 4 hónapig azt mutatta, hogy igazán szeret téged, és olyan egyszerűen nincs, hogy egyik napról a másikra olyan lesz, mint akit elvágtak...

Azt írod nem használt ki, törődött veled...

Más is van olyan, akik ritkán tudnak találkozni, de ez nem lehet ok. Akik igazán akarják egymást, várnak akár mennyit. Meg mi az, hogy nem alakul a kapcsolatotok, ha egyszer már eljutottatok a szexig?

19/l

2011. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!