Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem mondván, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem mondván, hogy nem szeret. De a viselkedése meg másra utal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 hónapot voltunk együtt. Én fülig belé szerettem. Úgy láttam hogy ő is viszonozza. A munkája miatt ritkán találkoztunk ( heti 1-2 de akkor sokat voltunk együtt, néha együtt is aludtunk ).

Kedden láttam rajta, hogy valami nem oké. Írtam neki levelet de nem válaszolt rá, erre írtam neki még egyet hogy nem értem miért csinálja ezt. Tegnap közölte hogy "Szia édes! Tudnánk délután találkozni? Beszélni szeretnék veled kettőnkről!" akkor már éreztem hogy szakítani akar. Közölte, hogy nem bennem van a hiba, hanem benne. Magamba ne is keressem mert úgysem találom meg. Kérdeztem hogy de most akkor mi van és erre mondta hogy ő nem tudja a szerelmemet úgy viszonozni, nem tud úgy szeretni ahogy én őt... még el is fogadnám ezt... de azóta írtam neki 2 smst, 3 levelet, de semmi reagálás :'(( és a viselkedése sem ezt mutatta velem szemben hogy nem szeret... mit tegyek?? De mielőtt szakított velem átölelt, és még mondta hogy sajnálja és vigyázzak magamra :\ de teljesen meglepődtem, mert nem volt előjele... és ahogy velem bánt az sem azt mutatta hogy ő nem szeret... szerintetek van esély arra hogy kibéküljünk?


2011. aug. 5. 15:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Na végre egy tökéletes komment , én is egyetértek az elöbbi komentelő leányzóval. Nem kell feladni , hülyeség az is hogy kihasznált, azt nem lehet ugy megjátszani. Ne add fel s meglátod hogy nem lesz hiaba a faradozasaid.
2011. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív, nem bunkó hozzászólásokat!! Nagyon jól esik...


"A válasz megírásának időpontja: ma 15:39" -* ehhez hozzá szeretnék tenni valamit: szerintem ez nem így megy hogy egyik napról a másikra hirtelen megváltozik és valami hülye indokkal kidob... mert még elfogadnám azt is hogy nem szeret, ha a viselkedése nem mást támasztana alá...! Az meg hogy emberként kedvelt, hülyeség én is így kedvelek csomó ismerősömet, mégsem bánok velük így... ne firtassam, kösz, szeretem ezt az embert, nem hagyom csak úgy menni...

2011. aug. 5. 20:10
 13/23 A kérdező kommentje:
A válasz megírásának időpontja: ma 15:51 -> fú hát téged anno nagyon kihasználhattak és buta is vagy, nem a csokiról van szó hanem a gesztusról. Az meg hogy szex is volt te jó ég, oké nem írtam le: én 20/L ő 23/F nem értem miért kellett volna tartogatni magam...
2011. aug. 5. 20:12
 14/23 A kérdező kommentje:
A válasz megírásának időpontja: ma 16:42 -> köszönöm szépen ezt a rendes választ! Tervezem is hogy majd beállítok hozzá. Mert tényleg még eltudnám fogadni hogy nem szeret, de így hogy ezeket csinálta, nem. Szerintem a sok munka megzavarta mert mindig is mondta hogy nagyon bántja hogy nem tud velem annyit törődni mint amennyit szeretne.
2011. aug. 5. 20:14
 15/23 anonim válasza:

velem is ugyanez történt októberben, csak éppen 2 év után. Én azt a tanácsot kaptam, hogy hagyjam, ne irogassak neki, ne mutassam neki h fáj. Rá 2 hónapra jött az elős levél h mennyire hiányzok neki. Először elküldtem hogy velem ne szórakozzon. Aztán jöttek a levelek és találkoztunk. Szilveszter óta újra együtt vagyunk, és minden sokkal jobb mint előtt.

Én csak azt kívánom, hogy tarts ki, ne add fel a reményt. Minden renbe fog jönni, csak ezek a fránya pasik néha megszédülnek. :)

20/L

2011. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

És mivel indokolta a dolgot?

De akkor is van pár dolog amire kíváncsi vagyok, csak így simán nem tudok túllépni rajta :\

2011. aug. 5. 21:48
 17/23 anonim válasza:
azzal indokolta, hogy élni akar, és már nem szeret. Azt h nem szeret akkor sem hittem el. Mint kiderül szeretett akkor is csak könnyebb volt erre hivatkozni. Mi akkor mindent megbeszéltünk,minden kérdésemre válaszolt. Akkor már kiderül h 3. személy is volt a dologba. Aztán 2 hónap alatt "kiélte" magát, én lenyeltem a dolgot. Most meg boldogok vagyunk, és még sosem szeretett ugy mint most.
2011. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

De én sem hiszem el hogy nem szeret... ha nem így lenne akkor szerintem nem így bánt volna velem, nem lett volna kedves, figyelmes, gyengéd... de akkor meg nem értem hogy mi ütött belé, ilyen hirtelen...

2011. aug. 6. 10:04
 19/23 anonim válasza:
arra hogy mi ütött belé ennyire hirtelen, csak egy válasz van: férfi gondolkodásmód. Mi nők soha nem fogjuk megérteni.
2011. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondták barátnőmék is... :D :S :S remélem hogy észhez tér...
2011. aug. 6. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!