Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodik a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodik a kapcsolatotok hosszabb idő után?

Figyelt kérdés

Fiúk/lányok!

Nálatok is előfordul, hogy hosszabb (1-2 év) idő után, a párkapcsolatotok ellaposodik? Úgy értem, hogy érzitek, hogy szeretitek a párotokat, de kicsit unalmas, és eszetekbe jut, hogy milyen jó lenne ismét másokkal ismerkedni?


2011. aug. 5. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne másokkal ismerkedni??

Ha akarnátok a pároddal, feltudnátok dobni a kapcsolatot. Ha te képtelen vagy hosszúra, vagy hülyén választassz, akkor ne keress hosszút kapcsolatot.

2011. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-2 évet nem neveznék hosszú kapcsolatnak. Szerintem egy kapcsolat csak akkor laposodik el ha hagyják ellaposodni. Én 8 éve vagyok együtt a barátnőmmel, nagyjából olyan 2 év körülre teszem azt az időt amikor a kapcsolat elkezdene "laposodni". Onnantól kezdve rengeteg munkát kell belefektetni, hogy továbbra is harmonikus maradjon és ne legyen semmi gondotok. Ha úgy érzed, hogy ellaposodik akkor az azt jelzi, hogy nem fektettek bele elég energiát. Én így nyolc év után még nem érzem úgy, hogy unnám a barátnőmet, és ha mázlim van akkor 20 év múlva sem fogom ezt érezni.


A másik, hogy másokkal ismerkedni miért ne lehetne?

2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem :) Ha teszel a kapcsolatért, akkor nem lesz ilyen. 2 év után is apró ajándékokat veszünk egymásnak, sétálni megyünk hétvégén meg ilyenek. Pedig már 1 éve együtt is élünk.
2011. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha hagyják hogy ellaposodjon a kapcsolat,akkor el is fog laposodni:)
2011. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!