Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az bejön a csajoknak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bejön a csajoknak, ha egy srácc olyan kisfiús arcú mint Barney Stinson és szereti az öltönyöket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 09:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
és ráadásul egy meleg játsza a föalfa szerepet benne
2011. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%

akkor neked nincs humorérzéked!:D

az így jártam anyátok a legjobb sorozat,a Jóbarátok után

ééés Barney Stinson a legjobb arc!!:D és én imádnám ha egy pasi így szedne fel!!!

de azt kétlem hogy te tényleg úgy nézel ki,mint Ő:)

2011. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

ma 14:46

Jóbarátok is egy hulladék volt, meg az összes ilyen zombi "üljünk be a tv elé, a tv-t kapcsoljuk be, az agyunkat meg ki" sorozat, mint pl a Rémrendes család.

Persze van 1-2 értékelhető sorozat is, ami még szórakozásra való, mégis van benne 1-2 tanulság. Beverly Hills 90210, Dawson és a haverok pl. Én ezeken nőttem fel.

2011. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ja és egy olyan sorozat, amibe beleröhögnek, soha nem lehet jó. Tapasztalat
2011. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

a Rém rendes a másik hatalmas sorozat!:D

egyébként,miért ne lenne értelmük? pont hogy van! Szórakoztatnak!

egy vígjáték sorozatnak ez a feladata,és bár ezek között is van nagyon szar,azért akad egy-két jó is! Ha valami problémád van akkor nem biztos hogy a legjobb megoldás ahogy nézed hogy Dawson min szenved épp. A humor és nevetés gyógyír mindenre!

Ha valami tartalmasra vágyok akkor nem sorozatot nézek hanem egy jó filmet!

ja és kiváncsi lennék te akármelyikből hány részt láttál?!

2011. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Rém rendes család kb 2 részt, bá mondjuk az fel lehet fogni egyfajta társadalomkritikának is, szóval lehet nem az volt a legjobb példa.

Jóbarátok: kb 5 rész. Az igazi limonádé kateg, nem szól semmiről, csak kitölti a műsoridőt.

Így jártam....:1. és 2. évad végig. Volt barátnőm kedvéért. Első évad elment. 2-ban részekről részekre rosszabb volt. 3-at elkezdtem nézni, de csak azt vettem észre, hogy megnéztem 5részt és nem emlékszem semmire-pedig a memóriám nagyon jó.

2011. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Rém rendes tényleg társadalomkritika!

Jóbarátok: mint mondtam,tényleg nem a tartalom a lényeg! Csak egyszerűen vicces életszitúciókba( még ha irreális is!) kerülnek a főszereplők! Egy idő után a 6 ember közül az egyik az emberhez nő,kedvence lesz.Ennyi

AZ így jártammal nekem sokáig az volt a bajom hogy nagyon hasonló mint a Jóbarátok,readásul leginkáb Barney vicces benne( ő mondjuk nagyon!)

2011. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Vicces, kb 2 percig, de amikor már 2 rész után látod, hogy az egész egy kaptafára épül, akkor....


Nem azt mondom, hogy minden filmnek/sorozatnak mély értelemmel kell bírnia, de a konkrét történet hiányától illetve a szájbarágós poénoktól speciel felfordul a gyomrom. A színészek alakítása meg egyenesen pocsék, bár ez a "műfaj"(bár a műt szívem szerint nem írtam volna ki) megköveteli bizonyos fokig a színészek eltúlzott, életszerűtlen alakítását,játékát. De hozzájuk képest a barátok közt színészei oscart érdemelnek. Fejenként legalább 20-at.

2011. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

remélem azért te is érzed az utolsó mondatod,enyhén szólva is tulzás!:D

a barátok közt,egy teljesen más "műfaj' is,és kár,akár egy lapon is említeni a jóbarátokkal..

nem értem egyébként miért mondod hogy teljesen tartalmatlan?! Az így jártam anyátokban,Ted elmeséli hogy talált rá a nagy Ő-re.Jó,nem mélyre ható de a Dawson vagy Beverly Hills 90210 miért több?

2011. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nem értem egyébként miért mondod hogy teljesen tartalmatlan?! Az így jártam anyátokban,Ted elmeséli hogy talált rá a nagy Ő-re.Jó,nem mélyre ható de a Dawson vagy Beverly Hills 90210 miért több?



Én nem a műfajt hasonlítottam össze, hanem a színészi játékot.

Tartalmatlanság: azért, mert csak egy nagyon nagyon pici részben fonódik össze a történet. Pl 2 évadon keresztül semmi nem volt arról, hogy hogyan is ismerte meg az anyját. Ez csupán a sztori "indulópontja"

A különbség meg az, hogy pl BH 90210-ben-ami nem a legjobb példa, mert azért ott igencsak gazdagok voltak általában- illetve a Dawson's creekben legalább olyan élethelyzetek voltak, amik életszerűek és nem egy selyemfiú csajozási szokásai, meg egy életképtelen pár mindennapjai voltak terítéken.


Hanem pl milyen az, amikor úgy átb@sz valaki, hogy évekig csak próbálsz felállni, vagy milyen az, hogyha nem kerülsz be a kívánt egyetemre, esetleg valamilyen társadalmi elvárás miatt, amit a családod nem teljesít, lenéznek, milyen az, hogyha valaki felcsinál, majd rávesz az abortuszra, majd le se szar, vagy egy család szétválóban van, stbstb. És ezeken elgondolkodik az ember,és átgondolja, hogy ő az adott helyzetben hogy döntene. Nekem ez pl sokszor sokat segített, amikor esetleg furcsa élethelyzetbe kerültem.

2011. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!