Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen konnyelmuek a ferfiak? Miert zrnak le minden beszelgetest meg azelott mielott be sem fejezted?

Figyelt kérdés
2 hete volt abortuszom, amit el sem tudom mondani mennyire megbantam. Akkor mikor megttudtam, hogy terhes vagyok ez tunt a legegyszerubb megoldasnak. Parom nagyon nem szolt semmit. Mielott elmentunk volna a korhazba leultem s megkerdeztem tole, hogy biztos ez helyes amit teszunk? Erre o azt felelte, hogy nincs mas valasztasunk. H h nincs? Jo en 21 evesen ugy ereztem, hogy fiatal vagyok az anya szerepre. De o 26 eves neki ez mar nem kifogas. 1,5 eve vagyunk egyutt es jol kijottunk tenyleg ugy ereztem h o az eletem szerelme, reszerol is ez sugarzott felem. De most ha beszelgetni probalunk errol, csak ennyit kapok h tudom h milyen erzes de ne legyen ilyen erzesed es ennyi. Nem tudja mert nem o elte at. Ezek utan nem tudom hogy hogyan legyen tovabb, ha nem kellettunk neki, akkor vajon en kelleni fogok?
2011. aug. 5. 00:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

próbálj egy kicsit megértő lenni vele, nem minden ember akar gyereket, és ez így természetes szerintem...szóval ha elkezdesz vele beszélgetni, azt ne vádló hangnembe tedd, lehet hogy ez a gond, hogy tudat alatt őt hibáztatod, és ezt megérzi..

21/L

2011. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!