Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek normális hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek normális hogy a barátom szám. Gépébe még mindig ex barátnök képei vannak?

Figyelt kérdés
Barátomnál neteztem,közbe megnéztem a képeit,1éve vagyunk együtt,de még rengeteg közös képeket találtam az exbarátnöiröl.Föleg ilyen csoportképeket,amin többen vannak.En ha uj kapcsolatba belemegyek és már nincs érzelem én kiszoktam törölni öket.Vagy én vagyok a nagyon fura?
2011. aug. 4. 16:13
1 2
 1/13 axdsc ***** válasza:
51%

sztem nem normális hogy a barátod szám.

felvételi megvolt már amúgy?

2011. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem értem mit kérdezel...
2011. aug. 4. 16:19
 3/13 axdsc ***** válasza:
miért nem lepődtem meg
2011. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az én barátomnak is van 1-2 ilyen képe, de engem egyáltalán nem izgat. 3,5 éves vagyunk együtt 20L
2011. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezek emlékek neki, azért nem törli őket. Önmagában ebben semmi rossz nincsen szerintem.
2011. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 pötty! ***** válasza:
Az én barátom gépében is voltak csajokról fotók, de igazából nem is tudja mi van a gépén, csak msnezni szoktunk meg néha felnéz facebookra, lehet a te barátod sem szelektálja a dolgait a gépén. De ha nagyon zavar megkéred és kitörli:)
2011. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Főleg a csoportképeknél, hiszen több emberről is lehet jó emléke. Én sosem törölnék semmit, mert ki tudja, mikor lesz rá szükségem? Egy elcseszett fotót is megőrzök, ha nem mozdult be teljesen, vagy egy kis használható része is van.
2011. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A barátod egy szám?
2011. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aggodalomra az adna okot, ha már exnők akt vagy smárolós képeit őrizgetné. Szvsz.
2011. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az emlékeket nem lehet semmissé tenni. Azzal, ha kitörölsz képeket, még nem törölheted ki az embereket a múltadból, az életedből.


Szerintem helytálló, ha az ember nem utálja, és nem "semmit nem érez" az iránt, akivel már nincs együtt. Szerintem akár szeretheti is, másféle szeretettel.


Nincs miért féltékenynek lenni.

2011. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!