Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a barátnők, akik kihagyna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a barátnők, akik kihagynak egy buliból, szerintetek nem tesznek keresztbe nekem a srácsnál, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Néhány barátnőm kihagyott egy pizsipartiból, nem is szóltak róla, hogy lesz, illetve mástól hallottam róla, de gondoltam nem kéretőzök oda, majd csak hívnak, de nem hívtak el. Na most, van egy közös ismerősünk, pasi, aki nekem iszonyat bejön, és ők naponta kapcsolatba vannak vele, én sajna nem. Szerintetek nem tesznek keresztebe, ha bepróbálkozok a srácnál? Nekem úgy jött le nagyon ellenzik, hogy köztünk legyen valami...:/
2011. jún. 25. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a pasinak is tetszesz,akkor pár hülye kiscsaj miatt még

biztos lehetsz benne,hogy nem fog tőled elpártolni.

Ezeket a lányokat meg ne nevezd barátnőknek,mert a barátok nem ilyenek!

2011. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen csak az egyikkel nagyon jó haveri/baráti a viszonya de nem több az 100%. Már én is tudom ők nem a barátnőim, bár én úgy éreztem szeretet adtam és azt hittem akkor kapok is, de tévedtem, a mai világba sokan összekeverik az igaz szeretetet a s*ggnyalással...de ez egy másik történet...:S:(
2011. jún. 25. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire befolyásolható a srác. Meg mennyire hallgat a barátaira. Ez esetben a lányra.

Ha saját magamból indulok ki, én mindig kikérem a barátaim véleményét, és ennek figyelembevételével döntök. De ha rossz véleménnyel vannak az adott lányról, akkor is adok a dolognak egy esélyt. Az én barátaimat viszont nem tartom olyannak, akik keresztbe tennének nekem, ha egy normális kapcsolatra van kilátásom.

Viszont esetedben a lányok (szándékosan nem a barátnőid szót használtam), hát ők lehet, hogy fogják befolyásolni, rossz irányba.

2011. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!