Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Pedig lenne választása.

Figyelt kérdés

a haverom (17F) összejött egy csajjal,akit én régebben is ismertem és ...hát a csaj állandóan pasizik,meg minden,akor is ha van pasija ... és pont az én haverommal jött össze

és mondtam direkt a srácnak hogy féltem mert az a csaj nem is szereti,de nem hallgatott rám,erre mondtam neki hogy jó d akkor ne nekem sírjon a szád,mikor 2 hét múlva otthagy..

és igazam lett,mert a kiscsaj asszem 4 vagy 5 nap után szakitott vele

erre a srác összejött a volt barátnőjével,de maga a srác szakitott a lánnyal.

erre most elkezdett tökfurán viselkedni,hogy facebookon csinált külön profilt a barátnőének és amikor mondtam neki hogy Te vagy a barátnőd? :D Xd erre elkezdi Micsoda?? mondom tudom hogy álfész .... és letagadja és már asszem,saját magának is bebeszéli hogy az a csaj igazi ... miért csinálja ezt?Pedigott van a vol barátnője is,mégis szakitott vele egy facebook profil miatt -.^


2011. aug. 2. 17:44
 1/3 AndiBandi93 ***** válasza:
100%

Most a haverod csinált egy facebook profilt és azt képzeli hogy az a barátnője? Hát hallod, elég nagy sz.rban van a barátod.. Mert ha így van akkor elég kemény pszichés gondjai lehetnek. Ez olyan mint gyerekkorban a képzeletbeli barát... Szerintem ez esetben meg kéne látogatnia egy pszichológust :\


Ha félreértettem a szitut, akkor bocsi.

2011. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mimano ***** válasza:
Ki kéne már húzni a netet, nem?
2011. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: jól értetted,pontosan ilyen,mint a kisgyerekeknél a képzeletbeli barát :S

amúgy utolsó: lehet mert elég gáz hogy egy csomóan itt élik le az életüket :/

2011. aug. 2. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!