Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már régebb óta járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már régebb óta járnak együtt, hogy vannak ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval ti nálatok jelen van még a féltékenység vagy úgy vagytok vele, hogy veletek van, szeret titeket minek féltékenynek lenni? Én is néha az vagyok, sőt volt hogy túlzásba vittem, de ő is volt már nagyon az, engem nem zavart.:) Na és, hogy hosszútávon is van még? Én nekem ő az első komoly kapcsolatom és remélem amíg élünk együtt leszünk, imádom őt:) 1 éve együtt lassan:)

Kort is írhattok:D

20/L


2011. aug. 2. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mit szeretnél kérdezni?
2011. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos alapból féltékeny vagyok, volt 6 éves kapcsolatom, 2,5 éves, és most van egy 1,5éves, de talán a mostaniban vagyok a legféltékenyebb, mert őt nagyon szeretem, bár most költözünk össze és ezzel talán enyhül a féltékenységem, és végre elhiszem, hogy én kellek neki. 24L
2011. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A második értette:D Hát igen a féltékenység az, hogy nem hiszed el hogy jó vagy neki nem? Azt akartam tudni csak, hogy ki mennynire féltékeny.
2011. aug. 2. 17:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi régóta együtt vagyunk már és az elején volt féltékenység. Viszont mivel az elsők vagyunk egymásnak, és mivel szeretjük egymást (no meg persze egymással akarjuk leélni az életünket) így mostanra oda fajult a dolog, hogy mivel a tapasztalat mindkettőnknek hiányzik ezért kicsit nyitottabbá tettük a kapcsolatunkat.


1 év azért még nem nevezhető hosszú távú kapcsolatnak, szóval a féltékenységed tompulni fog, bár teljesen eltűnni sohasem.

2011. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk az első fél év volt féltékenykedős. De szerencsére elmúlt:) lassan 2 éve, hogy együtt vagyunk.
2011. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én voltam párszor féltékeny a páromra, de mióta házasok vagyunk, ezt mintha elvágták volna...
2011. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

17:00

A pasim ugyen ez mint te!=x hagyott el azért mert nem bízik bennem pedig nem tettem semmi olyasmit miért ezt kellene éreznie.Most meg bizonygathatom hogy nekem csk ő kell senki más!!

Szánalmas amit csináltok de komolyan!Kissebbségi komplexusotok van,ezért csináljátok ezt!Csoda hogy bírja a pasid!!!

2011. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Mi 1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, még soha nem is merült fel semmiféle ilyesmi, mint a féltékenység.
2011. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:11


Neked meg mi bajod van?

2011. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi aki normális választ írt:D Én csak vele akarok lenni, eszembe se jutna mással sosem:) Imádom őt és ennyi:)
2011. aug. 2. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!