Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem engedi? Már régebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem engedi? Már régebb óta együtt vagyunk de nem engedi hogy benyúljak a bugyijába talán szégyellős még?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a régebb óta? Lehet, hogy tényleg szégyenlős, vagy fél attól hogy ezután már hamar ágyba szeretnéd vinni és erre ő még nem késsz.
2008. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

"Mit tegyek ha a baratnom nem engedi mert fel?

Mar sokszor megprobaltam h benyuljak a baratnom tangajaba , avagy levessem rola a nadragot , de amikor egy kicsit is benyulok, mar huzza ki teljes erovel a kezemet , mert azt mondja h fel ... , de nem tudja mitol , probaltam kedves lenni vele , elmagyaraztam h nincs mitol feljen... de hiaba o azt hajtogatta h o ezt nem akarja me fel...S a tegnap 1 kicsivel bejebb sikerult nyulnom mint idaig , s eszrevettem h a lelegzete szaporabb lett s felfele nezett , aztan szinte kiabalt ram h azonal vegyem ki a kezem.. ( a csaj 19 eves s 2 ev 1 honapja jarunk , ja es szuz )Mit lehet tenni???"

Ez a kérdés tőled származik?? Mert ha igen akkor minek írod le 2x??

2008. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Félelem, trauma, vagy talán igazából férfi.

Most komolyabban: én azt tanácsolnám hogy vedd lassabbra a tempót. Ne akard lefektetni, egy megfelelő pillanatban közöld vele hogy szeretnéd kielégíteni a nyelveddel. Ha majd később jobban megbízik benned, vegyél óvszert és közöld vele hogy még mindig nem akarod lefektetni, de ha ő késznek érzi magát akkor örömmel veszed karjaid közé.

2008. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta jártok? Hány évesek vagytok? Szűz még? Akkor sok türelemre lesz szükséged, nyugalom.
2008. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!