Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem félsz, hogy többé nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félsz, hogy többé nem látod majd Ő-t?

Figyelt kérdés

Olyan gyönyörű minden.Imádom Őt,minden nap káprázatos,mintha csak álmodnám...mintha az élet most akarna kárpótolni minden boldogtalan percet.

Tökéletes minden és tudom,így is marad örökké...illetve addig amíg egyikünk meg nem hal.

Nagyon félek,hogy mi történik akkor,ha majd megöregszünk és Ő hamarabb meghal mint én.

Ha majd visszagondolok milyen volt fiatalnak lenni,hogy milyen csodálatos férfi volt,minden együtt töltött napra,minden tőle kapott bókra vagy akár csak a vitáinkra is.És én ott leszek öszeaszott öreg néniként aki csak a halált várja egyes egyedül,nélküle.

És talán sosem látom többé.Örökre elveszítjük egymást.Nincs tovább,nincs feltámadás és ujjászületés.

Nem a haláltól félek,hanem az élettől,amit nélküle kell leélnem.

Ha viszont én halok meg hamarabb,tudom a szive szakadna meg.

Ti hogy gondolkodtok az ilyesfajta elválásról?

22/L


2011. aug. 1. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom állj már le!!! Élvezd azt az idöt amit együtt tölthettek de ne pánikolj mert csak az ördögöt fested a falra! 22/L :)
2011. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy 22 éves vagy,ha jól látom. Örülök,hogy boldog vagy,de lehet,hogy 20 év múlva ezt a kérdést már nem így tennéd fel :D semmi sem tart örökké..sajnos :( ezen még kár gondolkoznod,mert jó esetben van még 60 éved a totális leépülésig
2011. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagymamám 86 évesen meghalt, egyik pillanatról a másikra, majd papám rá egy évre.

57 évig voltak házasok, itt közöttünk.

Nem tudom igaz-e, azt mondják van valami élet a halál után, de akárhol is vannak, Ök örökre együtt vannak.


Szerintem érted.

2011. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Ez annyira, de annyira... Kéne egy zsepi! (asszem nyál fröccsent a szemembe)
2011. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem gondolok rá. Majd a Jóisten eldönti, milyen sors vár rám, és hálás leszek minden percért, amit Vele tölthetek. Ha az egész életemet végigaggódom, hogy mi lesz majd, ha el kell válnunk, akkor sose tudom élvezni a pillanat varázsát. Egyszer úgyis találkozunk újra, a Mennyben.

A nagymamám 20 évesen ment férjhez és 54 évesen elvesztette a férjét, akit mindennél jobban szeretett. Aztán 78 évesen elvesztette az imádott fiát, aki nem nősült meg, hanem a Nagymamámmal élt azután, hogy meghalt a Nagypapám. Most 88 éves... Leélt 34 boldog évet a férjével, a családjával, s majdnem ugyanennyi ideje van már egyedül. Persze mi sokat látogatjuk, de attól még egyedül éli a mindennapjait. Mégsem kesereg soha, hanem elfogadta, hogy Isten ezt az utat jelölte ki számára, hát addig jár rajta, amíg le nem telik az Ő ideje is a földi életben...

Nekem is a hit segít abban, hogy túllépjek rajta, ha el kell veszíteni valakit, eddig is segített, és már "előre" erre gondolok, mikor eszembe jut, hogy egyszer el kell majd válnom a szeretteimtől...

De a lényeg, hogy nem szabad folyton erre gondolni, mert akkor nem fogod tudni igazán élvezni az életet, az együtt töltött perceket.

20/L

2011. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem gond ha valaki túl érzelgősnek gondol,de ezek az érzéseim és aggaszt ez a dolog.Tegnap amikor lefeküdtem ez járt a fejemben és nagyon rossz érzés volt.

Aki szerint ez nyálas az gondolom még nem volt szerelmes igazán sosem.

Köszönöm a válaszokat!:)

2011. aug. 1. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem aggaszt, mivel minden nap egyedül fekszem le és egyedül kelek, és ez egy jó darabig még így is lesz, és így is volt. szóval örülj magadnak :) jó neked, hogy ennyire... :)
2011. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Mindíg nagyon kedves kommenteket írsz a lányok képei alá és normális válaszokat láttam még csak tőled(amíg párom dolgozik én gyakran függősködöm itt :D),úgyhogy kétlem,hogy gond lesz a párkeresés:)
2011. aug. 1. 22:48
 9/9 napietus ***** válasza:

ezen nem kell aggódni, főleg nem 22 évesen. ha így is lesz (ami valószínű egyébként, mert a nők átlagéletkora magasabb), addigra lesznek gyerekeid, unokáid, akikben örömödet leled majd.


amúgy attól még lehet valaki szerelmes, hogy az ilyen szövegeket nyálnak érzi.

2011. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!