Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor soha többé nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor soha többé nem akar látni?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal, de még mindig szeretjük egymást. Viszont én nagyon csúnya dolgokat vágtam, a fejéhez, amire ő azt mondta, hogy néhány dologgal elvágtam nála magamat és hogy nevetséges amiket írtam. Ezt az egyik barátnőmnek mondta. Nekem viszont azt mondta, hogy nem haragszik és nincs miért bocsánatot kérnem. Tudta, hogy a barátnőm vissza mondja nekem, mert folyton azt kérdezte mit gondolok és mit mondok. Félek, hogy ezzel mindent tönkre tettem. Mert azt mondta, hogy mostantól nem fog keresni. Vagyis ezt a barátnőmnek mondta. De ahhoz képest ma egyből válaszolt a levelemre.
2011. aug. 17. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmhm Ha kommunikatív veled nincs nagy para viszont a tüske benne van... Beszélj vele kérj bocsánatot!
2011. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már bocsánatot kértem. Azt mondta nem haragszik és nincs miért bocsánatot kérnem és hogy ezt én akkor így gondoltam. És hogy csak egy-két dologban nem ért egyet.
2011. aug. 17. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, ez még rendbe hozható. Büszkeségből nem neked mondja el mi van, mert meg van sértve, de nem írt le még téged teljesen, ezért beszélt hozzád a barátnődön keresztül. Türelmesen keresgesd újra és újra, légy vele normális, és kérj bocsánatot azért, amiben úgy érzed utólag, hogy nem volt igazad, illetve a csúnya szavakért mindenképp.
2011. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor a bocsánatkérést hanyagold, de közeledj felé, de nem levakarhatatlanul, nem számonkérően, hanem kedvesen, később majd próbáld meg elhívni egy sétára moziba stb.
2011. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen mondta hogy ő nem fog keresni többet. De én azért fogok neki írni. Nem azt mondom, hogy minden nap, de fogok. Biztos örül, neki, meg tudom, hogy érdekli mi van velem. Aztán akkor utána biztos ő is fog.
2011. aug. 17. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mondja, hogy nincs miért bocsánatot kérned, mert te csak a véleményedet mondtad el... azért meg miért kérnél bocsánatot? Nem haragszik rád, hanem megbántottad. És a kettő nagyon nem ugyanaz.
2011. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként én is nagyon hasonló helyzetben vagyok, mint te... Csak én nem csúnya dolgokat mondtam neki, hanem megtudott valamit rólam, ami nagyon bántja.

Szakított, de tudom, hogy szerelmes belém és én is belé... És ha két ember szereti egymást, akkor egymás mellett van a helyük. És szerintem erre ő is, és a te barátod is rá fog jönni, csak kell egy kis idő hozzá.

Keresd őt, ne gyakran, csak mondjuk hívd fel kétnaponta, hogy hogy van. Ne írj rá msn-en, ne beszéljetek sokat, csak érezze a törődésed és az érdeklődésed.

2011. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen ez lehet, hogy megbántottam. De ugye elfelejti? Meg ő is hibás azért sok dologban ő is megbántott engem. Csak a férfiak büszkék. Azért szerintetek örül neki hogy írtam hogy bocsi meg h ez nem volt szép tőlem és h igaza volt? Nem írt a másodikra már választ.

Ja és hétvégén talizunk egy buliban ahol szintén azt mondta a barátnőmnek h nem fog velem beszélni csak köszön. De én szeretném :$

2011. aug. 17. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Elfelejteni biztos nem fogja, de sztem azért enyhülni fog...

A buliban inkább ne "akaszkodj" rá, ha nem akar beszélni, akkor ne erőltetsd. Köszönj neki, de ha ő nem akar beszélni akkor hagyd tovább menni. Mondjuk lehet úgy csinálni, hogy "véletlenül" sokszor legyél a közelében, rámosolyogsz tánc közben stb., hátha rászánja magát és mégis hozzádszól.

2011. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!