Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire "veszélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "veszélyes" összejönni egy együttes tagjával?

Figyelt kérdés

Megfelelő körökben az egész ország területén ismertek, szeretem is a zenéjüket. Tetszik, és én is bejövök neki, de arra gondolok hogy ha egyszer szakítunk akkor többet már nem mehetek a koncertjeikre, és pár másik banda koncertjére sem amiket szintén szeretek, mert elég sűrűn játszanak velük együtt.

Ti mit csinálnátok? Belevágnátok?


2011. aug. 1. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes. Persze, ha egy naiv lelkű tinilány vagy, akkor csalódhatsz, de ha ilyen vagy, alapból se kezdj vele.

Az pedig, hogy szakítás után mehetsz e koncertre... attól függ igazából, hogy milyen körülmények közt szakítotok. Ha valamelyikőtök csúnyán elbánik a másikkal, akkor fura lenne, ha utána az első sorból mosolyognál rá.

Amúgy voltam ilyen helyzetben, én szakítottam, egy darabig gondoltam, hogy szüneteltetem a koncertre járást, aztán később felhívott, hogy ez neki így sokkal rosszabb, mert imádja látni, ha ott vagyok, és bármi is volt, attól még ha közben a szemembe tud nézni, attól sokkal jobban érzi magát :D Bár már jóval kevesebbszer megyek, de azóta is beszélünk, keres néha. Szóval azon múlik, hogy milyen az a szakítás. Bár nem kéne előre ezen gondolkozni. :)

2011. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!