Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy készüljek fel a (szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy készüljek fel a (szerintem) közelgő szakításra?

Figyelt kérdés

Szóval a barátom mostanában fura. Eddig nagyon lehetett rajta látni,hogy szeret. Minden nap elmondta,leste minden kívánságom,a megcsalást is megbocsátotta (amiről tudom,hogy nem volt helyes),tervezte az összeköltözést,a közös jövőt,stb.

Neki most esedékes a költözés,picit távolabb leszünk egymástól,éppen ezért pont jól jönne ki suli szempontjából is,ha odaköltöznék,aminek ő nagyon örült eddig,mert megvette oda a cuccaimat is,meg hát ő emlegette mindig,hogy milyen jó lenne.

Rengetegszer szakítottunk már,de sose tartott tovább 1napnál.Sok vita van. Általában azért mert bizalmatlan vagyok. Azt hiszem mindig,hogy megcsal,vagy meg fog. Pedig hűséges,nem jár bulizni,mert utálja és nem is iszik. Elég csendes ilyen téren.

Én mintha az ellentéte lennék.

Viszont most meg megváltozott. Nem törődik velem annyit,mint régen. Nem jön oda puszit adni csak ritkábban,a szexet se kezdeményezi annyit.Sőt...

Hiába mondtam neki,hogy mondja meg,ha már nem szeret és akkor kész ennyi,de nem. Azt állítja,hogy még mindig szerelmes. Csak szerinte vak vagyok és sokat várok el tőle. Mert szerinte az,hogy eddig ő törődött velem jobban,az nem jelenti azt,hogy így is kell maradnia és hogy lehet nem törődik már annyit,de még mindig többet,mint én vele.

Kérdeztem azt is,hogy az a baj-e a szex dologgal,hogy már nem kíván. Arra azt mondta,hogy nem velem van a baj,mert szerinte mással se kívánná.

Összefoglalva annyi: a pasim nem törődik velem már úgy,szerintem nem is szeret már és nem is kíván. Ő mégis azt állítja,hogy de szeret...

2,5éve vagyunk együtt. Ja és még annyit,hogy minden nap találkozni akar és mindig ő keres...


2011. aug. 1. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem gondolod hogy végig olvasom....
2011. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dehogy,csak az olvassa végig,aki tud olvasni..:)
2011. aug. 1. 10:51
 3/17 x) ***** válasza:
A szakításra nem lehet felkészülni (nem olvastam végig szóval bocs ha nem passzol a válasz xD) vagy mit szeretnél odamész minden pasihoz hogy "légyszi szakíts velem"? hát sok szerencsét.
2011. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 x) ***** válasza:
Meg mi az hogy "rengetegszer szakítottunk"? De egy hülye világ ez ahol mindenki orrba-szájba kúr és nem azzal akit szeret -.-
2011. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Leveledben azt írtad, h attól félsz, h megcsal...Szerintem ettől a pasidnak kellene tartani,hisz te voltál a kapcsolatotokban a hűtlen. Megtehetné, h úgymond "visszacsal". Minden embernek vannak hullámvölgyei a kapcsolatában. Nekem is vannak. Sokszor érzem azt h most nincs erőm,idegzetem a barátomra, jobban szeretném ha xy nap nem is jönne mert egyedül szeretnék inkább lenni, de az elmúlt napokban meg megzavarodok ha nem lehetek vele,úgy hiányzik. Szóval no para, biztosan nála is ez a helyzet. Beszélgess vele erről nyugodtan ,de veszekedni ezen ne kezdj el, mert úgy még inkább elfog tőled távolodni. Sok szerencsét! :)
2011. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vagy van valaki körülötte,vagy nem meri bevallani hogy már nem szeretet,vagy megijedt az összeköltözéstől vagy ellaposodott a kapcsolatotok vagy esetleg hiába bocsátotta meg a megcsalást ha igazábol nem mondja,de már nem tud bennd megbízni.Szóval bármi lehet,még az is amire nem is gondolsz.Ui:Ha melózik lehet h ott van gond és stresszes.
2011. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De ő nem volt ilyen. Félek,hogy tényleg nem szeret már,csak nem akarja megmondani.De akkor meg nem értem,hogy így hogy akarná,hogy odaköltözzek.

Mondtam neki,hogy ha barátok leszünk,akkor is odaköltöznék. Mondta,hogy igen?? De közben kérte,hogy ne értsem félre,nem azért érdekelte,hogy úgyis odamennék-e,mert így akarja.

Csak néha telefonban is unott a hangja,viszont kockáztat értem,ha arról van szó,hogy meglátogat. Tervezi a szülinapi ajándékom is,mert hamarosan itt van az is...

Nem tudom,kb. olyan 2hete lett ennyire rossz,de előtte is észrevettem a törődésén kisebb változásokat.

Csak ez a szex dolog is. Eddig azért volt a cirkusz,mert annyiszor akarta,hogy már azt hittem,hogy csak annyira kellek,most meg szinte nem is akarja.

2011. aug. 1. 10:59
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Hát te mocskos ordas k*rva! Megcsalod és te vagy féltékeny? Leszarod, félrelépsz és még neked áll feljebb? Helyében olyan sallerral dobnálak ki, mint annak a rendje...
2011. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! most nem rólam van szó,hanem róla! Szóval róla kéne most elsősorban véleményt alkotni! Köszönöm előre is:)
2011. aug. 1. 11:02
 10/17 x) ***** válasza:
De hogy alkossunk róla véleményt mikor szemmel láthatóan te vagy az alpári k*rva? :) az ilyen problémákat nem lehet csak az egyik félre fogni ha valami nincs rendben közöttetek az mindkettőtök hibája. Ez van szivi :)
2011. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!