Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hete ismerek egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete ismerek egy srácot minden szép és jól alakult de most nincs semmi. Miért?

Figyelt kérdés
nagyjábol egy hétig mindennap beszéltünk ezen a héten abszolut nem keresett amikor rákérdeztem most mivan vagy hagyjuke az egészet aztmondta csomo dolga van.tehát akkor most le lettem koptatva? vagy tényleg csomo dolga van? (van vagy 3 bandája közben dolgozik,fenn tart egy lakást) nem adtam okot, hogy ki legyek "dobva"...
2011. júl. 31. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

ez komoly kérdés? azt mondta sok a dolga, elmondtad, hogy mennyi dolga van (tényleg sok) és megkérdezed, hogy tényleg sok dolga van-e? a válasz:

Igen, tényleg sok dolga van, légy egy kicsit türelmesebb.

2011. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele találkát vagy csinálj valamit mert a végén elpazarolja az életét szerintem lágyítsd meg és az neki is meg neked is jó lesz!
2011. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké de attolmég írhatna egy smst vagy levelet...
2011. júl. 31. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, nekem is volt olyan a vizsgaidősuck alatt, hogy tanultam hajnalig, mentem vizsgázni, aztán a vizsgasör után edzettem, majd csak arra vágytam hogy aludjak egy jó nagyot hogy aztán a következő nap újra tanuljak egy vizsgára. éppen alakulóban volt egy lánnyal és igen írhattam volna neki, sőt fel is hívhattam volna, de nem. 1 hétig nem kommunikáltunk. aztán felhívtam bocsánatot kértem és kihoztam a kapcsolatból amit akartam (szex).
2011. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
najo, kicsit nyugottabb vagyok.énse akarok feltétlen kapcsolatot tőle,sőt:D
2011. júl. 31. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!