Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi legyen? (Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? (Sok választ LÉGYSZIII! )

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és van egy szint ennyi idős barátom.

jól megvoltunk suliidőben, de amióta nyár van, azóta 2x találkoztunk:1x falunapon, 1x áthívtam. Ezentúl semmi érdeklődést nem nyújtott irántam.Addig jutott el a kapcsolatunk, hogy: arcra puszi-> kézfogásos sétálás-> fenéksimi->szájra puszi és ennyi 02.15. óta járunk, tehát jó pár hónepja. Arra gondoltam szakítani kéne vele, mert én folyamatos törődést igényelnék, ha kapnék.És így nekem nem jó...Azt mondtaaz előző barátnőjével, első hét szájra puszi, 2. fenéksisi, 3. smárolás..Szerintetek?


2011. júl. 30. 22:00
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Na jó! nem megyek bele a vitába, csak megjegyzem: te egy gyökér vagy! Ossz ki mást, légyszi !
2011. aug. 6. 13:35
 32/41 anonim ***** válasza:
65%
Szánalmas vagyok? nézz csak magadra! 13 éves vagy és itt játszod az agyad, hogy mennyire szeretedd ez meg az.. oda ne rohanjak, úgysem szereted csak te is olyan vagy, aki azért jön össze valakivel, hogy kiirhassa fészbukra, aztán menőzhessen a nővérének, hogy már neki is van pasija! te kis csillámpóni maradj el magadnak :DDDD 78%os vagyok, akinek írtál
2011. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
sztem a pasiknak az a dolga h törödjenek velünk sztem üljetek le és bezséld meg vele h mért van ez így! ha valami teljesen "nem rá illőt" (nem tok jobb kifejezést használni rem megérted) akk dobd am ha kövi tanévben együtt lesztek (vagyis osztársak) akk figyeld meg a viselkedését ennél jobbal nem tok szolgálni rem hasznos
2011. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de hány éves vagy?

És az IQ-d sem lehet valami sok, hogy leállsz egy 13 évessel vitatkozni...

Észlégy...

2011. aug. 6. 14:14
 35/41 A kérdező kommentje:
Bocs, észlény..*
2011. aug. 6. 14:14
 36/41 jogobella69 ***** válasza:
terhes leszel :S:S
2011. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
csak úgy szólok, hogy ezzel most magadat alacsonyítottad le kedves kérdező ;) mivel már nem tudsz visszaírni jössz nekem azzal, hogy milyen hülye vagyok, hogy egy 13 évessel vitatkozok.. úristen, inkább nem is olvasom tovább, te azt sem tudod mit akarsz! az IQ-t inkább te ne említsd :DDD
2011. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tipikusan annak a példája, mint hogy nincs ugye jelenleg neki más, ezért megteszed te is addig. De nem igazán törődik veled, mert valószínűleg nem szeret (elnézést tőle, ha esetleg mégis...). Szerintem amint jön majd egy másik csaj, egyből dobni fog. Sajnos sok ilyet láttam már. sőt, egyet tapasztaltam is. :S
2011. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
gyerek még, fingja sincs a lányokról, még kell neki 3-4 év.
2011. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

istenem, fejezzétek már be... -,-

olvasd vissza, szakítottak, kész. miért kell tovább ragozni...?

2011. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!