Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi legyen? (Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? (Sok választ LÉGYSZIII! )

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és van egy szint ennyi idős barátom.

jól megvoltunk suliidőben, de amióta nyár van, azóta 2x találkoztunk:1x falunapon, 1x áthívtam. Ezentúl semmi érdeklődést nem nyújtott irántam.Addig jutott el a kapcsolatunk, hogy: arcra puszi-> kézfogásos sétálás-> fenéksimi->szájra puszi és ennyi 02.15. óta járunk, tehát jó pár hónepja. Arra gondoltam szakítani kéne vele, mert én folyamatos törődést igényelnék, ha kapnék.És így nekem nem jó...Azt mondtaaz előző barátnőjével, első hét szájra puszi, 2. fenéksisi, 3. smárolás..Szerintetek?


2011. júl. 30. 22:00
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Te hol? :D
2011. júl. 31. 21:33
 12/41 anonim ***** válasza:

nem mondod, hogy sehogy sem tartjátok a kapcsolatot!?

szerintem ha annyira kellenél neki (bocs, hogy így fogalmazom meg), akkor keresett volna.

hozzám a barátom biciklivel átjön, ha úgy van. (3,5 - 4kmre lakik. megnéztem, ti 7kmre laktok, hát az sem egy akkora táv...)

amúgy meg te nem tudod felhívni? jó, értem én, hogy ő a fiú, de hát... ha pedig esetleg lehetőség van rá, akkor regisztráljon facebookra, msn is van a világon, stb...

2011. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Nem akart, szerinte hülyeség.. De már vége...
2011. aug. 1. 09:40
 14/41 anonim ***** válasza:
sajnálom. fel a fejjel, lehet, hogy közhelyes, de rohadtul nem érdemelt meg téged. :)
2011. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Köszi...IG, te szimpi vagy! :D
2011. aug. 1. 12:44
 16/41 anonim ***** válasza:
:) aranyos vagy, köszi:D (bocs, muszáj volt reagálnom rá(:)
2011. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 emlya ***** válasza:

Én Újkéren. :)))

Szakítottál vele??? Telón??? Mesélj már léccike.

2011. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Igen. Telón...Ha akaros elmasélem...

Szóval, felhívtam:

-Szia.

-Szia Noncsi vagyok, beszélnünk kell..

-Miről?

-A kapcsolatunkról. Most, vagy holnap elmenjek?

-Most.

-Szóval, egész nyáron átsem jöttél, csak ha hívtalak..

-Várj ezt nem értem..

-Beszélnünk kell a kapcsolatunkról, de nem fogsz örülni.Egész nyáron át sem jöttél, csak ha hívtalak.

-mert nemtudtam, hogy otthon-e vagy..

-Ajj..Szóval arra akarok kilyukadni, hogy nem kéne tovább folytatnunk..

-Jó szia.."


Nagyjából ennyi volt.. Így emlékszem, de az utolsó szavaira határozottan.."Jó, szia."

Azóta kitöröltem a számát a telómból, kivágtam a közös képünkből, és a facebookomon átjavítottam magam, egyedülállóra...

emlya, vagy valaki, tudni szeretnétek még valamit? :Đ

2011. aug. 2. 15:26
 19/41 emlya ***** válasza:

Ennek nagyon örülök,ügyes vagy és látszik, hogy igaza volt és nem érdemelt meg Téged, ez a "jó, szia!" ez még nekem is fájt komolyan mondom....

Sokkal jobbat érdemelsz és meg is fogod találni. :)))

2011. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 4. 12:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!