Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi legyen? (Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? (Sok választ LÉGYSZIII! )

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és van egy szint ennyi idős barátom.

jól megvoltunk suliidőben, de amióta nyár van, azóta 2x találkoztunk:1x falunapon, 1x áthívtam. Ezentúl semmi érdeklődést nem nyújtott irántam.Addig jutott el a kapcsolatunk, hogy: arcra puszi-> kézfogásos sétálás-> fenéksimi->szájra puszi és ennyi 02.15. óta járunk, tehát jó pár hónepja. Arra gondoltam szakítani kéne vele, mert én folyamatos törődést igényelnék, ha kapnék.És így nekem nem jó...Azt mondtaaz előző barátnőjével, első hét szájra puszi, 2. fenéksisi, 3. smárolás..Szerintetek?


2011. júl. 30. 22:00
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Sztem szakíts vele 100X találsz nála jobbat
2011. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

le se szart... :D

jól tetted.

2011. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 13 éves vagyok, lány, és nekem is van egy szintén ugyanennyi idős barátom. Mi március óta vagyunk együtt, egy városban lakunk, de annyira elfoglaltak lettünk a nyáron, hogy mi is vagy 5×találkoztunk nyáron. Viszont mi msn-en és sms-ben is folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, még mikor nyarlani voltunk, vagy mikor ő nyaralt akkor is felhívott, szóval ő foglalkozik velem... ezt csak azért mondtam, hogy ha még nem is találkoztok, telefonját feltölthette volna, és beszélhettetek volna, de ebből is látszott hoyg ennyire kellettél neki....jól tetted hogy szakítottál vele, és nagyon érett gondolkodásod van.. majd találsz magadnak valaki jobbat, ne félj, szerintem ilyen felfogással, (és szerintem csúnya se lehetsz)hamar akadni fog valaki...sok sikert

2011. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon komolytalan gyerek szerelem volt. ne aggódj, lessz még így sem. de ha annyival lezárta,hogy "jó, szia" akkor tényleg nem érdemelt meg egy percet sem az idődből.
2011. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

Ha egész nyáron 2x talalkoztatok akkor miért vágtad tönkre a nyári szüneted java részét, hogy ilyen valkakivel "jársz".

"Ügyes vagy, ügyes vagy!" - Szerintem rohadtul nem vagy ügyes, ha csak most tetted meg, hogy szakitottál vele.

2011. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Jól van már! Azért le ne harapd a fejem öreg, (foggalmam sincs, fiú vagy-e vagy lány) !
2011. aug. 6. 13:21
 27/41 anonim ***** válasza:
dobd ki a francba! ha nem foglalkozik veled, nem szeret. ennyi a logika. egyébként is mit vártál tőle, 13 évesek vagytok! -.-
2011. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
valahogy beszélj meg egy találkozót vele még ha napi egy busz jár, akkor is és mondd el neki, hogy ez így nem kapcsolat, vagy viselkedjen normálisan vagy mondd mmeg hogy vége
2011. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:22


Jaj, mert a 13 évesek nem lehetnek komolyak? (Jó, ő nem volt az) Szánalmas vagy !

2011. aug. 6. 13:25
 30/41 anonim ***** válasza:

Kis hülye vagy, nem vagy te se komoly.

Neked is ha számitott volna akkor te is vehetted volna a fáradtságot és felszálhattál volna a rózsaszin biciklidre és elmehettél volna hozzá, 7 km az nem egy nagy táv, 20perc alatt megteheted és még ki sem fáradsz.

2011. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!