Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Volt barátnőm húgával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Volt barátnőm húgával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit hosszú lesz, de megpróbálom nagyon-nagyon lerövidíteni:


2009 telén bekerültem egy baráti társaságba. Nagyon sok jó barátot szereztem, aztán együtt is szilvesztereztünk. Az egyik lánnyal nagyon elkezdett alakulni a dolog, nagyon sokat beszélgettünk, már kb csak annyi lett volna, hogy szerelmet valljak.

Aztán egyik ismerősöm bekavart 2010 nyarán, bogarat ültetett a fülembe, hogy a lánynak tetszik egy másik srác. Ez pont akkor volt, amikor elhatároztam, hogy lépek a lány felé. Hát itt nyomtam egy satuféket (én gyökér), mert beleképzeltem a dolgokba mindent. A srácnak valóban bejött a lány, írogatott is neki, meg minden, a lánynak pedig régebben tetszett, akkor viszont már teljesen úgy éreztem, hogy én tetszek neki.


Azon a nyáron elmentünk a barátokkal rengeteget túrázni, nyaralni, stb, és ebből kettőn (a háromból) nem vett részt ez a bizonyos lány... viszont a nővére igen, akivel sajnos kicsit egy hullámhosszra kerültünk.

Azon a nyaraláson pedig, amikor ott voltak mindketten, nagyon sokat gondolkoztam, hogy most mégis mi a jó fenét csináljak?


Végül telt/múlt az idő, ősszel összejöttem az idősebbikkel.


A legutóbbi szilveszter után beszélgettem az első lánnyal, és mondta, hogy milyen fura, hogy összejöttem a nővérével. Kérdeztem, hogy miért? Azt mondta, hogy azért, mert azt hitte, hogy lesz közöttünk valami.


Na itt jöttem rá, hogy jól sejtettem akkor nyáron, hogy érez ő is valamit, ő is csak arra vár, hogy lépjek felé.


Ez a lány azóta sem közömbös számomra.


Most nyár elején viszont szakítottunk a barátnőmmel, nagyon nem működött a dolog, tehát nem a húg miatt mentünk szét, egyszerűen nem voltunk jók egymásnak. Ezt már az elején láttam, de hát... gyökér voltam...


Na most viszont valami ok miatt megint sokat beszélgetek azzal a lánnyal (tehát a volt barátnőm húgával), és nem csak én, ő is mintha keresné a társaságomat.


Tényleg azóta sem közömbös számomra.



Itt jön a kérdés:


Szerintetek mennyire lenne beteges összejönni vele?

Azt tudom, hogy kb mindenki az ismeretségi körömben megszólna ezért, viszont megtanultam ignorálni mások véleményét.. itt most pártatlan "bírákra" lenne szükségem.


Szerintetek ez elítélendő lenne? Ti belemennétek?


Nem vagyok egy Don Juan, aki ágyakból ágyakba ugrál, ne értsetek félre! Ez a barátnő volt az első barátnőm (jól beválasztottam..), lett volna lehetőségem futókalandokra, de én nem szeretem azokat, csak a komoly dolgokat. Nincs időm szórakozni, csak keresni azt, akit majd egyszer elveszek feleségül.



Köszönöm, ha van olyan, aki végigolvassa, és válaszol!


2011. júl. 29. 02:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

nem olvasom el.


válaszom:

igazad van, ha felpontozol.

2011. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

ezt nem teljesen neked kell eldönteni. ha a fiatalabb csajnak nem okoz gondot h összejöjjön a nővére exével...persze a volt csajod nem tom mit szólna ehhez. ezt mind neked kell tudni h hogy viszonyulnak egymáshoz.

én ha valakit ismernék, és tudom h rendes gyerek, akk ilyenért nem ítélném el. de sztem amúgy sem, hisz nem az én dolgom.

2011. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem adj esélyt magatoknak, de az igaz, hogy a volt bnőd húgának a véleményét se lehet figyelmen kívül hagyni. De szerintem bánni fogod később, és nehéz lesz kiverni a fejedből, ha MEGINT elszalasztod a lehetőséget:) Elsőt kihagytad, de most öledbe hullik a második esély!:) Gyerünk :D

22/L

2011. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
en megdugnam
2011. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Nem is tudom mit variálsz. Tetszik a lány, meg te is neki. Másnak meg semmi köze hozzá. Furcsa helyzet ? hát van ennél sokkal furcsább is egyes családokban :)

Lehet, hogy pont ez a lány az igazi, te pedig sosem tudod meg, hogy ö volt az, a növérére vagy barátok-mit-gondolnak-ra tekintettel!


J.

2011. aug. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!