Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm szét ütötte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm szét ütötte a kezét! Vélemény?

Figyelt kérdés
Össze vesztünk, haragudott, de előtte szerelmet vallot, de közben új fiúja van 3 hete!Most meg szét ütötte a kezét, mert össze vesztünk!Vélemény? szeret még?:D
2010. márc. 8. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Leutánozta Oláj Ibolyát.Jó hogy nem törölt képen.:)
2010. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Ratyi!

Figyelemfelkeltés, hogy ő mennyire szenved=> Szeret (talán)


Azt akarja, hogy észrevegyék vagy vegyed. Az ilyen viselkedés szélsőséges érzelmeket takar. Kb ugyanannyi esélye van szerintem, hogy ha ma szeret is, holnapra te leszel a legutálatosabb dolog a szemében, és viszont.. Lehet hogy gyűlöletet mutat, de titkon bármikor a tiéd lenne...


Remélem tudtam segíteni, és nem zavartalak még jobban össze..


Ha neked tetszik a csaj mond meg neki... Pasija is csak azért van szerintem, hogy mutassa, ő mennyire "kemény"


Szerintem egy ilyen lányba hamar megcsömörlenék, de ez csak szubjektív véleményem...

26F

2010. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudtál segíteni:)! Nagyon szeretem őt és vissza szeretném őt kapni minden áron!
2010. márc. 8. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem üsd szét a másik kezét.
2010. márc. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!