Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most volt életem első csókja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most volt életem első csókja és fenomenális volt. Nektek milyen élményeitek voltak ezzel kapcs. Ban?

Figyelt kérdés
Vicces sztorikat is várok . köszi előre is
2011. júl. 26. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem még várat magára, pedig már elmúltam 20. :(

Többszöri próbálkozás volt több lánnyal is, de a részletekbe nem mennék bele. :$

2011. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Mint minden csendes téli éjszaka, úgy aznap 00:18:23 -kor elmentem a mosdóba, azt a célt kitűzva magamelé, hogy minden mérgező gáztól, anyagtól megszabaduljak mely egésznap befolyásolta a gondolkodásomat. Új erőre akartam tenni szert, hogy másnap egy teljesen új emberként szülessek újjá. Ám a tervem nem sikerült. Aznap valami borzasztó dolog történt, még most sem értem teljesen a történteket és éjszakánként kísért engem, nem hagy nyugodni. Ne haragudj, nem mondhatok erről többet. Nem szeretném, hogy bajod essen. A lényeg, hogy beléptem a fürdőkádba, ami leszakdt alattam és a sexy meztelen szomszédnőre zuhantam, aki éppen a hátsóját mosta. Egyből egymásba szerettünk, találtunk magunkban valami közöst, mivel mikor megérintettem, összekentem. Ekkor a szembe nézett, mosolygott és kacsintott egyet csibészen, hogy én is most voltam. A többit meg gondolom nem kell kitlaálnod. Azóta 5 éve együtt megyünk wc-re.
2011. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Naddon facca volt!
2011. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

5éves voltam és az ovi udvarán a játéktároló házikó mögött utánoztuk a tv-ben látottakat.A lány is 5 volt.

aztán sok sok évvel később már nemcsak kíványcsiságból csókoltam meg valakit,semmi extra jónyálas volt és fincsi.

2011. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

23 éves voltam..Még sosem csókolóztam senkivel, nemhogy szex... Pedig nem vok csúnya,sőt "csinosnak mondott" vagyok:) De nagy kamaszkori szerelmi bánat után évekig senki sem vett le a lábamról.

Megimsertem egy igazi szívtiprót, nők réme, bugyigumiszaggató tekintet, vérforraló stílus, díjnyertes test... Mindenkivel flörtölt, csak épp velem nem..Jól elbeszélgettünk, kedves, értelmes volt, de semmi próbálkozás.Na, az egom vérig sértve...Annyira bosszantott,h legközelebb már örömmel fogadtam,h kedves ismerősként üdvözölt... Az egész bulit végigtáncoltunk..simultunk stb...de csókot nem hagytam... FÉL ÉV flört, sms-ezés után nem bírtam tovább, beadtam a derekam.. És megbeszéltük,h összefutunk egy szexre...

Nem tudta,h szűz vagyok (ráadásul még csókszűz is), de pár pohár ital után nem is viselkedtem úgy...:)

SZóval az ő ágyán történt az első csók... Kissé homályos, de szuper emlék...Hálás vagyok neki:)

AZóta is össze-össze járunk évente, ha épp nincs senkink..

Már 28 vagyok..És asszem különleges helye van a szívemben, amiről foglama sincsen:)

2011. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
14 éves voltam. egy folyóparton történt meg. vicces volt,mert nem volt hova leülni, így felkelett másszunk a fára s én egy nagyot estem, nem tört el semmim, de a pasi utánam ugrott, én a földön s ő mellém dölt és úgy csokolt meg. soha nem felejtem ezt el.
2011. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Első válaszoló: 20évesen még csókig sem jutottál?
2011. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22f nekem meg nem volt :(
2011. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Első csók diszkóban történt,szörnyű volt,én kb 10éves korom óta tudtam,hogy biztosan létezik a filmekbéli csók is.Ami aztán el is jött 16 évesen,és vele volt az első szexuális élményem is.Fantasztikus volt a csók,az egyik legromantikusabb helyen.Sajnos rövid ideig tartott a kapcsolatunk,néha visszatértünk még egymáshoz az évek alatt,de sikerült őt kiheverne kb 4év után.

Azóta volt több kapcsolatom.És várom,hogy ki fog úgy levenni a lábamról ismét a csókjával:)24n

2011. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

11.37-es vagyok,még mielőtt valaki azt hinné,10 évesen diszkóba csókolóztam először :D annak leírom,hogy nem!

Kb 15 múltam az elsó csóknál,de az szörnyű volt.

Csak 10éves kislány koromtól kezdve tudtam,hogy létezhet az a bizonyos csodaszép filmbéli csók is:) Ami aztán eljött 16 évesen!

2011. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!