Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés lenne ez szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés lenne ez szerintetek? L/16

Figyelt kérdés
Tudom ez apróságnak fog hangzani,de nekem nem az...Facebook-on a barátom képei alatt vannak régebbi lányok írogatásai,amire a barátom ugyanolyan szépen válaszolt,hisz akkor még közünk nem volt egymáshoz.Lehet ő észre sem vette és nem is foglalkozik vele,de engem zavar,még is csak én vagyok már a barátnője,nem jó nézni...Ha szólok neki,hogy törölje ezeket a kommenteket megért majd? Hisz fordított esetben nem hiszem,hogy neki jólesne...
2011. júl. 25. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
fa.sz a facebook-ba ,ha valami történik facebook-on akkor összedöl a világ vagy mi??!!
2011. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem értitek...Nem volt barátnőkről van szó,simán olyan lányokról,akik bókoltak neki,ő meg visszabókolt mert megakarta őket dugni...Na erre nem vagyok én kíváncsi..
2011. júl. 25. 23:10
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem nem senki nem mondta hogy összedől a világ:)
2011. júl. 25. 23:11
 14/20 anonim ***** válasza:
Nézd,régen lehet meg akarta őket dugni,de ahelyett,hogy őket dugná-veled van.Nem tűnt fel?Unatkozol?Menj el sportolni,picit szedd rendbe az önbizalmadat!Rengeteg nő van,aki szeretné,hogy megdugja a párod,még akkor is,ha nem írják le facebukon.Mindet meg akarod ölni?Ne a csajokkal foglalkozz,hanem a barátoddal!Szeressétek egymást,internetet meg kerüld el...!!!!
2011. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De ha nem vagy rá kíváncsi minek nézegeted? A múltja érdekel vagy a jelene?
2011. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van
2011. júl. 25. 23:23
 17/20 anonim ***** válasza:

Hallod én pasim f.aszbukját most is telekommentelik ilyen kis ribik mindenféle "ártatlannak tűnő" hülyeséggel. Ő meg nem foglalkozik vele. Ki se vagyunk rakva ilyen együtt járós izébe, hogy xy párja yz.

Ha akarják a pasidat legyél rá büszke, mert ezek szerint jó pasi és mégis veled jár!

20L

2011. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én csendben lennék. Semmi közös a barátod múltjához. Max annyiban szólhatsz bele a múltjába ha exével sokat találkozik, sokat beszél. /szerintem/ Te választottad őt, a múltja ugyanúgy hozzá tartozik.
2011. júl. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az én barátom csomó mindent letörölt, nem pont ilyesmit, de hasonló dolgokat. Neki nem jelentettek semmit, engem zavart, miért ne törölte volna :)
2011. júl. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt bajunk a Facebookból a barátnőmmel, képlájkolgatás miatt. Egyszerűen én megmondtam neki hogy elegem van abból h emiatt veszekszünk, és deaktiváltam a fiókom. Azóta törlődtem is, ő is követte a példám. Azóta apróbb kis veszekedésecskéken (ki fizesse a kaját, a belépőt stb..)kívül semmi nincs. :)
2011. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!