Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Egy huzamosabb ideje nincs barátnőm. Pedig kedvem és időm is lenne hozzá. Csak alkalmas versenyző nincs. Normális, értelmes lányt szeretnék, akit érdemes a tenyeremen hordozni.

Nem a saját magányom bánt a legjobban, hanem, hogy nem tudom boldoggá tenni a mellettem lévő lányt, mert nincs.

Okos, értelmes vagyok, akárki nem kell mert vannak elveim.

Vannak olyanok akik hasonlóan éreznek mint én?

20/F


2011. jan. 25. 17:21
 1/5 anonim válasza:

Vannak.:)

Például én.

2011. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bár én csak 17 vagyok de énis valahogy így érzek... akik meg értelmesek, okosak azok mind foglaltak :\
2011. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettétek már, hogy amikor nincs potenciális, akkor nagyon nincs senki, mikor pedig végre valaki feltűnik, akkor egyszerre több is lenne?
2011. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pj0tr ***** válasza:

Szóval akik értelmesek/okosak stb azok mind foglaltak. De ti nem vagytok foglaltak, nem? Ugye érted az analógiát... :P :D

Az, hogy azt írod magadról: okos, értelmes nem jelentenek semmit, mert nem hiszem, hogy objektív lennél.

Az akárki nem kell, elveim vannak pedig általában azt jelenti, hogy olyan csajokat szeretnél megkapni, akik nem akarnak téged, akiknek viszont te jössz be azok nem felelnek meg az általad felállított sztenderdeknek (elveknek...)

2011. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Általában ez van a legcsúnyábbnak a legszebb kell. Csak tudod ő nem veled fog kikezdeni hanem egy hozzá hasonló külsejűvel ennyi. Az meg hogy belül milyen vagy tök mind1 mert első látásra nem lát beléd senki, mondani meg bármit lehet. Próbálj meg hozzád hasonló karakterű lányt találni és a belsőjét is nézd mivel te is ezt értékeled magadban.


Ezt a dilemát nem tudom megértetni a bnőimmel se hogy a jóképű, izmos, okos, gazdag... pasik nem minket fognak választani hanem a legfelső kategóriából ennyi. Ha valaki ezt nem érti meg akkor sajnálom.

2012. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!