Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lehetetlen bnőt találnom, mert?
Más anyagi körülmények között élek mint mások, s ha meglátják a házat vagy csak ismerősök által informálódnak azonnal megijednek.. de akkor is, ha meglátják a házat és az udvaron parkoló autókat.. ?
Eddig csak kihasználni akartak, de azt nem komálom..
Hogy lehetne kideríteni, hogy egy lány önmagamért szeret nem pedig más miatt ?
Én rosszul érezném magam, ha a barátom gazdag lenne. Nem is hinném el neki, hogy tényleg elég jó lehetek neki. Ha tényleg belé is szeretnék és boldogok lennénk (azt hiszem, elég kitartónak és türelmesnek kellene lennie, nemhogy én harcoljak érte...), akkor sem várnám el, hogy drága ajándékokat vegyen nekem. Kellemetlenül érezném magam, mert tudnám, hogy nem tudnám viszonozni. Engem nem érdekel a pénz, ha valakit szeretek, akkor is szeretem, ha nagyon szegény, mert önmagáért szeretem! Csak a pénzéért senkit sem tudnék szeretni! Ez undorító!
Hidd el, találni fogsz Te is valakit, akit nem az autód fog lázba hozni, hanem a személyiséged!
Köszi a sok biztatást.:)
Remélem ilyen hölgyekkel hoz majd össze a sors, mint amilyenek Ti vagytok.:)
Hmm.. majd csak összejön neked is egy lány, aki önmagadért szeret.:) csak ne add fel. Próbáld ki Te is az itt leírt dolgokat, hátha segít. Aztán majd írj, hogy mi a fejlemény.:)
Sok szerencsét ;p
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!