Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elviseli szerintetek? Vagy zátonyra futhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, első együttlét kudarc miattam, nem állt fel..:S nemtudom miért, egyszerűen mikor ott feküdt meztelenül, csak ránéztem, könnybelábdt a szemem, és csak ennyit mondtam: "nem hiszem el hogy az enyém vagy"

csak kényeztettem, de nekem nem állt a szerszám, ezt sérelmezte is...

Köv 7 en neki jött meg a mikulás. Azután nekem volt megint hatásszünet egy elég intezíven érintett biciklibaleset miatt....(bebasztam a vázba a tököm mint állat 3 napig nem adott életjelet magáról szegény)

szóval nemnagyon akar összejönni nekünk a szex...S:

csak nemtudom meddig fog így kitartani mellettem, tartök tőle, hogy szerencsétlennek tart. Bár állítása szerint szeret, mindig becézget, szerelmes üziket köld facebookun, keresi a társaságom, és még mindig látm a szemébe "tüzet", bár már kiséé haloványan.

Én még mindig imádom Őt, meghalnék érte.

Mit tudok tanácsolni? Nagyon parás vagyok a szexbe, mert sokat vár tőlem, ezt többször is mondta.

18/f

17/L


2011. júl. 25. 20:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
kényeztet is....azzal nincs gond, és jol is csinálja...de csak addig áll általában, mire felhúzom a gumit, meg elhelyezkedünk az akcióoz, lelankad....:S és annyira gáz ez nekem, hogy akarom, kívánom, és szeretem, és nem megy....:(
2011. júl. 28. 08:17
 12/12 anonim válasza:
igaza van , szerintem is kicsit kényeztethetne téged a csajod, orálisan akkor a kezével :) hidd el sokat segitene, hálistennek velünk nincs ilyne gond barétom rám néz akárhol ( buszon utcán, amikor talizunk) aztán már elneki amig együtt vagyunk, vagy mig elnem megye de utánna is áll nkei rá 10-15 percre :) nyugii szeret a barátnőd nem fog elhagyni :) bizz benne :)
2011. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!