Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elviseli szerintetek? Vagy zátonyra futhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, első együttlét kudarc miattam, nem állt fel..:S nemtudom miért, egyszerűen mikor ott feküdt meztelenül, csak ránéztem, könnybelábdt a szemem, és csak ennyit mondtam: "nem hiszem el hogy az enyém vagy"

csak kényeztettem, de nekem nem állt a szerszám, ezt sérelmezte is...

Köv 7 en neki jött meg a mikulás. Azután nekem volt megint hatásszünet egy elég intezíven érintett biciklibaleset miatt....(bebasztam a vázba a tököm mint állat 3 napig nem adott életjelet magáról szegény)

szóval nemnagyon akar összejönni nekünk a szex...S:

csak nemtudom meddig fog így kitartani mellettem, tartök tőle, hogy szerencsétlennek tart. Bár állítása szerint szeret, mindig becézget, szerelmes üziket köld facebookun, keresi a társaságom, és még mindig látm a szemébe "tüzet", bár már kiséé haloványan.

Én még mindig imádom Őt, meghalnék érte.

Mit tudok tanácsolni? Nagyon parás vagyok a szexbe, mert sokat vár tőlem, ezt többször is mondta.

18/f

17/L


2011. júl. 25. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezaz, ne parázz. Ha azo görcsölsz hogy sokat vár tőled akkor nemis fog összejönni..:Valszeg ezért fuccsoltál be mert tudtad hogy nagy az elvárás, teljesíteni kell.

Emberi dolog, ha nemérti meg, akkor meg nemis éri meg foglalkozni vele.

Ja és lány voltam.

2011. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

amugy hülyeség a pánik!

Honnan tudod, hogy az Ő elvárását nem tudod teljesíteni agy ne adj' isten überelni??

2011. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az én barátommal is hasonló volt a helyzet mint veled. Ne parázz ezen és akkor sikerülni fog.Az is fontos lenne hogy a barátnőd biztasson,az úgy nem jó ha ő csak az elvárásait mondja neked miközben tudja hogy te parázol ettől..
2011. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lehetséges....De még mindig nemtudom hogyan legyek úrrá a "parán"....:S
2011. júl. 25. 21:59
 5/12 anonim válasza:
hm szerintem amig nem működik neked, addig simán kényeztesd a barátnődet, a tőled telhető legjobban, érzéssel, a végletekig :P előbb utóbb úgyis oldódni fogsz, s összefog jönni.. addig is pedig megadod neki a gyönyört :)
2011. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó jó, de ne túl későn!
2011. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ne idegeskedj, az nem jó..!:)

különben ha a lány télleg szeret, akkro nicns mitől félned, figyelj ha ezek után látod a szemében a 'tüzet' és keresi és fel akarj vennei veled a kapcsolatot, akkor nincs itt próbléma, nuygodja meg, majd feláll :)

szeritnem ne is figyelj a farkadra, majd csak azt veszed észre hogy miden jó. :) nyugi !! :)

meg ez nem nagy próbléma (még).. de máskor sem áll fel? :O

2011. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az én barátommal is ez volt. mert még szűz volt, velem vesztette el, és kb 3 alkalommal volt, hogy állt, aztán odajutottunk volna és lelankadt. meg egyszer nagyon hamar el is ment.. de bíztattam, mondtam, hogy nem gond, stb tényleg nem zavartam, meg nem néztem hülyének emiatt. ha szeret a barátnőd, ő se fog :) de ne görcsölj rá

17/L

2011. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát nemnagyon állingózik a szerszám...:S reggelente van egy kis valami ,de az se merevség.....egyre jobban parázok...és már ránézek egy jo csajra akk is azvan, hogy feláll, hanem egyból lestresszelek, hogy a csajom előtt nem állt..és hogy mekkora gáz ez ...:S
2011. júl. 27. 23:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Talán a csajodnak illene egy kicsit kényeztetnie téged orálisan,mikor nekiindultok a szexnek :) Az orális szex-az előjáték része,az előjáték pedig természetes velejárója egy szexuális együttlétnek.


Egyébként meg tényleg ne parázz,gyakorlat teszi a mestert!

2011. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!