Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » AJÁNDÉK, minek örülnétek fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AJÁNDÉK, minek örülnétek fiúk?

Figyelt kérdés

1 évesek leszünk, nagyon sok mindenen mentünk keresztül.

Nem akarom egy semmit mondó plüssállattal meglepni.

Elkényeztet, és sok mindenre befizet, és szeretném ezt viszonozni valahogyan.


A sétarepüléstől kezdve a wellnesig már sok mindent kipróbáltunk.


Nem tudom mit vehetnék neki. Arra is gondoltam hogy befizetném valamire, de semmi jó ötletem nincs vagy ami van az drága...


Amik érdeklik:

Autók, rally, repülés, motor, extrémebb dolgok.


Van most egy golf 2-ese, arra is gondoltam hogy valamit vehetnék, de semmi jó ötletem nincs :S


Adjatok kérlek tippeket fiúk, hogy minek örülnétek???


22 / l


2011. júl. 25. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is egy kultikus márkájú autóm van és én a páromtól kis autó modelleket vagy maketteket szoktam kapni, hatalmas örömömre.

Pl ugyanolyan autót venni kicsiben, mint amije van.

Jó modellbolt van a nagykörút-Király utca sarkán a KFC és a Royal szálló között a körúton.

2011. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tehát ilyen hogy süss neki egy tortát az kilőve, (nekem minden pillanat amit vele töltök egy ajándék és ezen felül még kapni valamit csak hab a tortán:)

Én még télen voltam a hungaroringnél lévő alianz gyakorlópályán ( [link] nem vagyok egy nagyon nagy autós de IMÁDTAM, szlalomozni a vízfalaknál, menni a csúszós úton és a végén a rántópad! fúúúúúh, amint tehetem megint megyek oda, de már egy hosszabb kurzusra! :)

2011. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kétszer ment el a link, itt van jól: [link]
2011. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jól hangzik!!! végig böngészem az oldalt :d Remélem kifutja a pénztárcámból :DDDDD


A makettnek is szerintem nagyon örülne. Jujj de jó két jó ötlet! Köszi szépen! Jöhet még akinek van több ötlete :D

2011. júl. 25. 07:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de miért kell több tízezres ajándékokban gondolkodni? :S

Hívd meg hozzátok vacsorára, te főzz neki (a kedvencét), fogyasszátok gyertyafénynél egy üveg borral, majd engedd, h kihámozzon szexi (nagyon szexi) fehérneműdből és szeretkezzetek, de mintha kihalóban lenne az emberiség! :)

2011. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez részben igaz utolsó, de hidd el, lesz és volt már az is amit te mondasz.

Magyarázkodni nem fogok, az én dolgom hogy mennyit szeretnék rákölteni, és szeretném valami extrémebb dologgal meglepni ha van rá lehetőségem. És sajnos a legtöbb dolog a mai világban pénzbe kerül... :(

2011. júl. 25. 08:05
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem öltözz be kollégista lánynak bugyi nélkülmeg fond be a hajad ülj az asztalra nyitott lábbal és várd meg amig beér : D : D : D : D


Vagy a golfra vegyél neki valami :D Pl valami sirály üléshuzat vagy valami :D

2011. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"És sajnos a legtöbb dolog a mai világban pénzbe kerül... :("


Ez így igaz, de akkor is a legjobb dolgokat nem lehet megvenni, azt csinálni kell saját kezűleg a kedvesnek, h lássa a törődést benned! :)

2011. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gr. Shadow ***** válasza:

Ha nagyon extrém kalandot szeretnél, bérelj neki tankot :-)

[link]

Nem olcsó de ha kicsit is militarista vagy szereti az igazán nagy vasakat tuti életre szóló kaland.

Tankokat lehet terepen vezetni.

2011. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De jó ötleteitek vannak!!!!! Köszi a tippeket :DDD Nagyon sokat segítettetek! :D
2011. júl. 25. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!