Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összeveszésből mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összeveszésből mindig csak nagyobb lesz. (kifejtve)?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a párommal ha valamin összeveszünk, utána ő olyan hogy békén kellene hagyni, hadd rendezze le magában. Én viszont olyan vagyok aki meg akarja beszélni, hogy megnyugodjunk. Ebből még nagyobb galiba szokott lenni, mert vagy nem hagyom őt, akkor ő lesz még idegesebb, vagy próbálok nem szólni de akkor meg én őrülök meg. Ráadásul ami még nagyon zavar, hogy soha nem kezdeményezi a békülést, soha nem akar kiengesztelni. Egyszerűen csak egy idő után úgy csinál, mintha mi sem történt volna..:/ (bennem meg ott a tüske)

Mi lehet az ideális ilyenkor?

23L/25F


2011. júl. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

FÉRFIAK! Mind ilyen...az én párom is :D

ezzel semmit nem tudsz tenni, ez igy van és kész!

2011. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B.angel ***** válasza:
Fú ez nagyon nehéz. Én is olyan vagyok, mint a párod. Idő kell míg lenyugszok, viszont a barátom meg két perc után már bújna. És az olyankor még jobban felhúz! Főleg, ha ő bánt meg... Az egyikőtöknek engednie kell. Vagyis, persze, te engedsz azzal, hogy beszélnél róla, de szerintem mondd ezt neki: Szerelmem, tudom most ideges vagy, de ha majd lenyugszol beszélhetnénk róla. Nálam mondjuk bejönne! :)
2011. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, megint...hazajött...mintha mi sem történt volna!:D
2011. júl. 24. 22:49
 4/4 anonim válasza:
enis ugyanigy vagyok es nagyon zavar hogy soha nem akarja megbeszelni a dolgokat de szerintem ez emberi tipustol fugg es nagy az esely ra hogy soha nem fog megvaltozni
2011. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!