Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hátrálok meg állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrálok meg állandóan?

Figyelt kérdés
mindig ez van, ha megtetszik valaki: odavagyok érte, és bármit megtennék, hogy az enyém legyen, és mikor már csak egy szavamba kerülne, hogy összejöjjünk, elbizonytalanodok. sőt, komoly bűntudatok van, mert hagytam, hogy idáig fajuljanak a dolgok. ez lehet simán egy csók, vagy ha kézenfogva sétálunk. miért?? mit tegyek ellene?
2011. júl. 24. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Anyukáddal ne foglalkozz, mondd meg neki, hogy ez rosszul esik neked, ez a te életed és nem az övé. Megértem, hogy nem akarsz elnyomva lenni. Mondom ismerkedjek meg jobban a kiszemeltekkel, mint barát. Aztán ha lesz valami lesz, ha nem, nem. Nem kell szomorkodni.
2011. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De azt áruld el nekem, hogy mire kell az a angy szabadság? Mit tennél a pasi helyett inkább és miért?:)
2011. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
pl nem akarom, hogy minden buliban ott legyen mellettem, és hogy emiatt elveszítsem a barátnőim(láttam már ilyet), azt sem, hogy állandóan fogja a kezem, azt sem, hogy rajongjon értem, csak hogy legyek boldog, amikor vele vagyok.. talán attól tartok, hogy megunom, ha több időt töltök vele, vagy túlságosan megszeretem, vagy hogy nem ő az igazi.... nem tudom:/
2011. júl. 24. 16:10
 14/15 anonim ***** válasza:

"pl nem akarom, hogy minden buliban ott legyen mellettem"

Ezzel nincs gond, de gondolom néha azért elmehettek együtt. Az is kérdéses, hogy milyen buliról van szó. Mert ha sexparty, akkor tényleg ne akarj komoly kapcsolatot.


"és hogy emiatt elveszítsem a barátnőim(láttam már ilyet)"

Huh kár, hogy nem szeretek játszani az emberekkel. Pedig most szívesen elvinnék egy nő egy buliba, meg a barátaim. Örülnék, ha az összes ilyen mocsok eltakarodna tőlem, akik ilyen miatt dobnak engem, mint barát. Emiatt csak örülni lehet, wow:D


"azt sem, hogy állandóan fogja a kezem, azt sem, hogy rajongjon értem, csak hogy legyek boldog"

És mitől leszel boldog??? az ő boldogsága nem számít?? Most nem vagy boldog?

"amikor vele vagyok.. talán attól tartok, hogy megunom, ha több időt töltök vele"

Baromság...Fel lehet dobni a kapcsolatot, ha olyan párod van, akivel jól érzed magad. Egésznap tényleg nem kell együtt lenni, de ilyentől nem kell félni.


"vagy túlságosan megszeretem, vagy hogy nem ő az igazi.... nem tudom:/"

Miért baj, ha túlságosan megszereted??? Mitől félsz?

Igazi...Ki neked az igaz? Milyen képzeled el? Csak eltudod dönteni nem?

Mindig jöhet olyan, ami jobbnak tűnik, de a jónál már nem angyon van jobb. És mindek a 100%-ot 102% -ra változtatni? Főleg, ha a 100% stabil lesz.

2011. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
még sosem elemezték ki a mondataimat ilyen mértékben.dd de az tény, hogy segített. köszi a nyers valóság megfogalmazását, azthiszem igazadvan.. areformra készenállok:)
2011. júl. 25. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!