Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szerelmesek belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szerelmesek belém a fiúk? (lent)

Figyelt kérdés
13 éves, lány vagyok. Barna, egyenes hajú, kék szemű, normál testalkatú. Engem érdekel ez a téma, és mindig utánajárok a fiúk szerelmi ügyei után, de eddig senkitől sem hallottam még csak azt sem, hogy 'szép vagy'! Az osztálytársaim már mind mesélik, hogy van/volt olyan fiú, aki szerelmes volt beléjük. Van egy lány osztálytársam, aki kicsi duci, nem túl szép, de még a viselkedése sem túl jó, de már neki is volt szerelmi kapcsolata. Belém még soha senki sem volt szerelmes, és kezdek aggódni, hogy mi lehet a gond. Felnőttek is mondogatják, hogy szép vagok és milyen baba-lágy bőröm van, de ezeket nem veszem komolyan, mert ha tényleg szép lennék, minimum már lett volna egy fiú, aki felnéz rám...nem értem. Légyszi adjatok tippeket, mert ez egy kicsit zavar, és nem érzem magam elég jó csajnak emiatt...és kérek szépen mindenkit, aki ocsmároló kommentet írna, hogy inkább ne íírja meg azt, mert így is emaitt a téma miatt elég önbizalomhiányos vagyok és sértődékeny. Köszönöm! :)
2011. júl. 23. 22:52
1 2
 11/17 anonim válasza:
linkelnél képet pls magadról
2011. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

menj a babalágybőröddel az ágyba, és aludj.

13 évesen mit akarsz??? gyerek vagy még. jó, h nem szerelmes beléd senki. hagyjukmár. : D

nőjjél még vagy 6 évet..

2011. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem sem kell elsietned a dolgokat.

amúgy vigyázz, mert tuti egy rakat pedo ugrik majd rá erre a postra :P

2011. júl. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! vigyázok, ezért nem adom meg senkinek sem meg a msn címem, és képet se fogok senkinek sem linkelni. :)

szép napot!

2011. júl. 24. 10:57
 15/17 anonim ***** válasza:

gyaaaaa 13 évesen vágysz a f*szra?O.o

nőjjél fel! puja vagy még a pasizáshoz -.-

ha annyira szép lennél akkor a fiuk közelednének hozzád

itt akarsz pasit fogni?(itt csak rondák vannak)

2011. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
látom te is annyira értesz a lányokhoz, mint egy zsák krumpli. nem a faszokra vágyik, hanem a szerelemre.
2011. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

13:03! Nem a f*szra, hanem a szerelemre vágyok, ahogy a 14:06-os kommentáló is leírta, amit köszönök szépen neki! :) És nem itt akarok bepasizni sem, mert szerintem az internetes kapcsolatoknál nincs is rosszabb.

Szerintem 13 évesen nem korai a szerelem, mint ahogy azt legtöbben le is írták. Persze mindenkinek más a véleménye.

14:06! Köszi a válaszod, és hogy megértesz!

2011. júl. 24. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!