Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Áll a bál? Miért költözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áll a bál? Miért költözik külön SP és Fluor Tomi? (most olvastam a hírekben, szerintetek? :D:D)

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 17:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"nimá,egy lelkes SP rajongó,megáll az ész..."


Hát öcsi, tévedtél. Van egy-két hallgatható száma, de kinőttem én már a rajongó szerepből. Viszont az lerí egyes emberekből, hogy pusztán az irigység beszél belőlük, mert ilyen fiatal, és megkaphat szinte bármit, amit kíván..miközben te ugyanennyi idősen örülsz, ha összeszedsz egy középkategóriás leányzót nagy harccal. Ennyi a különbség, és vannak olyan emberek, akik ezt nem tudják megemészteni, és féltékenyek. Persze ezt egyik sem vallaná be, még önmagának sem. Ez Magyarország...

2011. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

hali, nos nem tudom, de szerintem én pl q*ára nem vagyok rá irígy, szerintem neki is sz@r lehet, hogy csak ilyen fos zenét tud csinálni...

nem kapok meg mindent, de másra nincs lényegében szükségem most

másrészt meg "ha összeszedsz egy középkategóriás leányzót nagy harccal"... mert olyan csúcs csajokkal járnak? azon a szinten tényleg sok őszinte kapcsolat lehet, és a nagy harc eléggé meg tudja dobni az érzést


Róka

2011. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
a nap kérdése...
2011. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nemazéer én eddig nem utáltam sp-t vagy fluort de amint megláttam a tv-ben ahogy simogatja a fluoros kartonbábut elkezdtem gyanakodni!!
2011. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!