Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! (14-17) Miért tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (14-17) Miért tetszik nektek SP, Fluor, meg ez az MM vagy ki?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a lányok az érzelmes pasikat kedvelik, ez rendben is van. És azt is tudom hogy az izmos pasikat kedvelitek. Na de milyen lenne ha egy SP-hez, vagy egy Fluorhoz hasonló giliszta kelne fel mellettetek reggel? :D


17/f


2011. júl. 5. 00:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem mindegy az neked?

irigyled vagy mi?

2011. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

nekem nem tetszik egyiksem..csak a fluor meg az SP néhány számát hallgatom kb.de szerintem ennek legtöbbször az aaz oka:

1.helyesnek tartja az illetőt

2.a barátai is szeretik és nem akar kilógni a sorból..

3.csak az ének hangjáért van oda..és egyből már"szerelmes" is belé

most így hirtelen ennyi:D 12/L

2011. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, a lányoknak nem mindegy mivel nem sípolnának itt hogy nincs pasijuk, meg minden pasi bunkó...hát persze mert fluort hallgatsz :D Ennyi :)
2011. júl. 5. 00:43
 4/16 anonim válasza:
bocssi 13/L csak nem rég volt a szülinapom..)
2011. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem tetszenek... nyámnyilák. Viszont a legtöbb (lány) ismerősöm oda van érte,mert,hogy:"milyen cuki,tiszta vagány, és tök szexi"...

15L

2011. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
már 12 évesek is látogatják az oldalt? hova fajulunk.. egyébként nekem nem tetszik egyik sem :D Mindegyik ronda mint a bűn... :)
2011. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak pont olyan lány válaszát várom akinek tetszik :D
2011. júl. 5. 00:53
 8/16 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem tetszenek, és ne általánosítsatok már folyton :D Nem győzöm kimagyarázni magam (meg a többi normális lányt) az ilyenek alól, van aki még egy fél oldalas szöveg után sem hiszi el, hogy léteznek még nem agyhalott emberek. Egyébként nem mindenki kedveli az érzelmes pasikat, sem az izmosakat, sőt van, akinek direkt a giliszták tetszenek.


Ahány ember, annyiféle ízlés, most mit van úgy mindenki oda..? :D Nekem például tökmindegy, hogy hogy néz ki, nem azért mert annyira belefáradtam volna az igazi keresésébe így 15 évesen (ugye érzed az íróniát?), hanem mert egyszerűen csak az számít, hogy elfogadjon, szeressen, lehessen vele beszélgetni, nevetni, programokat szervezni, ilyesmik. A lényeg pedig, hogy fogjon meg benne valami. És elmondanám, hogy ezekben a nyápic idiótákban nem fog meg semmi.


De hát én beszélhetek, senkit nem fog érdekelni. Vannak normális fiúk meg normális lányok is, egyre kevesebb persze, de vannak. Meg kell őket találni, neked pedig sok sikert hozzá. :) (mert gondolom azért tetted fel a kérdést, mert eleged van a kisp*csákból, akik az ilyenekre buknak. nem csodálom, de akkor meg hé, ne velük ismerkedj)

2011. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*irónia
2011. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Keress normális lányokat...


20/l

2011. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!