Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! (14-17) Miért tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (14-17) Miért tetszik nektek SP, Fluor, meg ez az MM vagy ki?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a lányok az érzelmes pasikat kedvelik, ez rendben is van. És azt is tudom hogy az izmos pasikat kedvelitek. Na de milyen lenne ha egy SP-hez, vagy egy Fluorhoz hasonló giliszta kelne fel mellettetek reggel? :D


17/f


2011. júl. 5. 00:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

15/L vagyok és kifejezetten hányingert kapok az ilyen fiúktól :) szóval nem kell általánosítani. Én úgy vagyok vele hogy egy fiú legyen férfias. Leírom a barátomat, teljesen ő az esetem :P :

194cm (imádom ha magas egy fiú, ez esetben A fiú :))

rövidebb sötét haj, sötét szemek, édes tekintet, széles vállak

csodálatos érzés ha egy fiú átölel és akármilyen felfordulás van körülötted, nincs baj mert érzed a biztonságot. Ezért szeretem és ezt szeretem a barátomba. És főleg mert a leírásának semmi köze b*zikhoz mint sp meg fluor meg stb :D

Tehát én teljesen az ellenpélda vagyok

2011. júl. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 RaksashaGirl ***** válasza:

Előző:

"15/L vagyok és kifejezetten hányingert kapok az ilyen fiúktól :) szóval nem kell általánosítani. Én úgy vagyok vele hogy egy fiú legyen férfias. Leírom a barátomat, teljesen ő az esetem :P :

194cm (imádom ha magas egy fiú, ez esetben A fiú :))

rövidebb sötét haj, sötét szemek, édes tekintet, széles vállak

csodálatos érzés ha egy fiú átölel és akármilyen felfordulás van körülötted, nincs baj mert érzed a biztonságot. Ezért szeretem és ezt szeretem a barátomba. És főleg mert a leírásának semmi köze b*zikhoz mint sp meg fluor meg stb :D

Tehát én teljesen az ellenpélda vagyok"

TELJES MÉRTÉKIG EGYETÉRTEK! Még a pasiddal kapcsolatban is.. Az én pasim 198 centi magas, ugyanúgy barna hajú és szemű, kondizik, és a biztonságérzet is ugyanúgy megvan.. én 15 vagyok, ő 16. :D

Kérdező: Miért kell általánosítani? Fluornak csak a régi számait bírom, de amint felkarolták, brutálisan elbu.zult.. MM-től hányingerem van, tegnap a pizzázóban is az egyik száma ment, hát azzal embert lehetne ölni. xD Espétől meg alapból hányingerem van.. Ronda, énekelni meg nem is tud.. Csak tudnám hogy lesz ilyenekből sztár.. -.-"

15/L

2011. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Érdekes,hogy akinek tényleg tetszenek ezek az emberkék nem írnak mert gondolom félnek,hogy lehordjuk őket... s mivel azok,akik nem szeretik őket úgy gondolják kiemelkednek nem válaszolnak a kérdésre,hanem elmondják mennyire undorítóak. Mondjuk perpillanat én sem a kérdésre válaszolok,de már megtettem(ma 00:46).

15.L.

2011. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem tetszenek 16L
2011. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem igazából Fluor jön be EGY KICSIT! De csak a kinézete.. A számát meg nem szeretem, persze kibírom ha szól a rádióban, de nem hallgatom se SP, se Fluor zenéjét... SP kinézetéről annyit, hogy olyan a feje mint egy teknősbéka feje!! Mellé még a beszéde is pösze, szóval egyszerűen "bórzáásztóó" :D A legtöbb osztálytársam SP-ért van oda. Ha pedig azt mondom nekik hogy nekem nem tetszenek, akkor FÚJ!! TUDOD DE EGYÁLTALÁN MI AZ A "ZENE"??!! Szóval ennyit arról hogy mindenkinek meg van a saját ízlése.. Ha pedig Fluor feküdne az ágyban, akkor elég furán néznék.. NEM FOGADNÁM EL AZT TUTI!! Ha pedig, SP cimbora, akkor egy rohadt nagyot sikítanék! Az előbbit nem a rajongásom miatt tenném, hanem az undorodásom miatt! De azért megpróbálok úgy állni a ilyesféle zenei stílusokhoz, hogy kb.... hallgatható, de nincs meg egyik sd-je sem..

13/L

2011. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
CD*-t akartam írni... XD
2011. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!